repro foto: radionaseslovensko.sk, marec 2018

Ľudová strana Naše Slovensko spustila v nedeľu 15. apríla internetové rádio, s názvom Rádio Naše Slovensko. Vzniklo ako reakcia na mediálnu blokádu, ktorej čelí nielen politická strana, ale podľa vyjadrení strany „aj celé pronárodné hnutie na Slovensku“. Na nový projekt politickej strany upozornil Radio.Radar.

Na vlnách internetového rádia Rádio Naše Slovensko sa poslucháči môžu dozvedieť nielen mnoho informácií o programe a činnosti politickej strany, ale napríklad aj necenzurované informácie o spoločenskom a politickom dianí.

„Cieľom internetového Rádia Naše Slovensko je prelomiť mediálnu blokádu, ktorej čelí nielen Ľudová strana Naše Slovensko, ale aj celá skutočne pronárodná scéna na Slovensku. Hoci ĽS Naše Slovensko ovláda takmer 10 % kresiel v parlamente, tak mainstreamové médiá nám vôbec neposkytujú adekvátny priestor a nič nenasvedčuje tomu, že by túto mediálnu blokádu plánovali v budúcnosti zrušiť. Preto sme sa rozhodli spustiť vlastné rádio,“ uviedol pre Mediahub.sk podpredseda strany Naše Slovensko Milan Uhrík.

Hoci v súčasnosti rádio vysiela len na internete, Ľudová strana Naše Slovensko nevylučuje možnosť, že v budúcnosti bude rádio vysielať aj prostredníctvom anténneho vysielania. Momentálne sa dá rádio v čase vysielania spustiť na dvoch streamoch.

Na začiatok bude rádio vysielať len tri dni v týždni a to v pondelok, stredu a piatok. Na stránkach rádia sa nachádza aj zoznam, toho čo sa v dané dni bude vysielať a tiež archív, kde je možné vypočuť si záznamy už odvysielaných relácií a programov.

Na tvorbe obsahu rádia sa podieľajú sympatizanti politickej strany Ľudová strana Naše Slovensko, ale aj ľudia, ktorí chcú pomôcť. „Personálne je rádio obsadené našimi sympatizantmi a ľuďmi, ktorí chcú pomôcť. Patrí medzi nich napríklad aj Jozef Šimonovič, ktorý pre nás načítal slovenské povesti a báje,” uviedol Milan Uhrík.

Obsah vysielania rádia je zameraný najmä na politické, ideologické a kultúrno-historické témy, no nebude chýbať ani zábava či hudba. A ako sa uvádza na stránkach rádia,“o spoločenských témach sa v reláciách diskutuje priamo, bez akejkoľvek nezmyslenej „politickej korektnosti”.

„Rádio je predovšetkým diskusné, zamerané na politické a spoločenské témy. Súčasťou vysielania je aj alternatívne spravodajstvo, čiže informácie a perspektívy, ktoré mainstreamové médiá buď zamlčiavajú, alebo skresľujú,“ uviedol Milan Uhrík.

Ľudová strana Naše Slovensko, prevádzkuje okrem nového internetového rádia Rádio Naše Slovensko aj noviny Naše Slovensko. „Všeobecne sa snažíme, aby sa naše aktivity navzájom dopĺňali a podporovali. Čiže určite budeme spolupracovať,” uviedol Uhrík.

„Pozývame všetkých, aby si naše rádio vypočuli, aby nám napísali postrehy, nápady na zlepšenie. Veríme, že časom sa rádio etabluje a získa si širokú základňu poslucháčov,” doplnil Milan Uhrík.

REKLAMAadv.:

1 komentár

  1. Po humbuku proti Matovičově vládě nejsem schopen orientace v politice SR,jelikož Ficova sebranky,která zkorumpovala celý stát formou mafiánských praktik /tento tlučhuba a bývalý člen zločinecké KSS není doposud v kriminálu/,nebyl ani zdaleka vystaven hysterii útoků a měl by být!Proč,pane Kotlebo?Komu slouží účelová kritika vládě,která je pár měsíců ve funkci a proto ji ani systémově není možno kritizovat,jelikož její postoje nemohou mít krátkodobý efekt…Matovič s vaší stranou NS nepočítal,je prostě jinak nastaven,ale jeho kritika není z hlediska porušení Ústavy SR prokazatelná-nejedná v rozporu s požadavky svých voličů-nebo ano?Matovič není „klasickým“politikem a také jím nezůstane,jeho role spočívá ve změně myšlení zaostalé voličské základny z pohledu Ficovy dlouholeté manipulace s občany-a to přineslo výsledky…Nikdo z vás neprojevil v době krize tolik odvahy jako Matovič,a dnes by chtěl kdejaký kariérista ovládat polit. prostor,který prosadil Matovič svým postojem i za cenu výhrůžek pro sebe a svou rodinu!Je to prozíravé jednání,pane Kotlebo?V Česku se jistý „zpěvák“ hrdě hlásil k neonacismu,později ale „vycouval“ z podpory této zvrácené ideologie z důvodů „mladické“ nerozvážnosti…Dodnes ale má vyholenou hlavu a jeho nápisy na tričku hovoří o něčem jiném…Já nosím na triku Krista-nestydím se za to,protože pokud se tento svět nebude řídit názory tohoto fenoménu SVĚTA-nebude klid ani na Slovensku!!!Zločiny nacismu nebo bolševismu budou vždy zločiny…Máte silný intelekt,pane Kotlebo,proto věřím v obezřetnost vašeho vlivu na vaše členy-do budoucna tím jen získáte…Přeji vám hodně zdraví! Řimák

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu