Aplikácia je určená pre operačný systém Windows 8.1, používatelia systému Windows 8 môžu na nový prejsť nainštalovaním bezplatnej aktualizácie od spoločnosti Microsoft.

Najväčšou novinkou, okrem atraktívnejšieho dizajnu a rýchlejšej odozvy, je ePaper – teda digitálne vydanie Hospodárskych novín, ktoré si po stiahnutí môžete zobrať a čítať kdekoľvek na svete.

Aplikácia HNReader je aktuálne zadarmo, môžete si ju stiahnuť vo Windows Obchode, alebo aj priamo na tejto adrese.  Plne funguje na všetkých tabletoch, upgrade na telefóny bude čoskoro.

Všetci používatelia aplikácie HN pre Windows – noví aj existujúci – získavajú bezplatné skúšobné predplatné na 14 dní od prvého prihlásenia. Potom si môžu zakúpiť predplatné priamo prostredníctvom aplikácie, alebo cez e-shop či HNkonto Ecopressu.

A aké sú novinky v aplikácii?
– ePaper – digitálne vydanie tlačených Hospodárskych novín
– nový a čistejší dizajn
– zlepšená rýchlosť aplikácie
– živá dlaždica vo všetkých veľkostiach

Vydavateľstvo Ecopress,a.s. vydáva denník Hospodárske noviny, odborné tituly ako Stratégie, Zdravotnícke noviny, časopisy ako Run či Diabetik. Okrem portálu HNonline.sk prevádzkuje aj portály ako strategie.skerun.sk, dia.sk a mediweb.sk.

Krátko Hospodárske noviny spustili novú aplikáciu pre Windows  - HNReader - 2
Ukážka/screenshot HNReader

Zdroj: ECOPRESS

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu