Skvelý moderátor a autor úspešných kníh o varení bude každú nedeľu variť v Rádiu Expres.

Martin PYCO Rausch vyštudoval hotelovú akadémiu a okrem gastronómie a cestovania sa venoval hudobnej dramaturgii. Do povedomia sa zapísal predovšetkým ako rozhlasový a televízny moderátor. V roku 2012 debutoval ako autor, fotograf a vydavateľ publikáciou “MOJE JEDLO”. Od roku 1994 je vegetariánom.

Dlhoročný moderátor FUN rádia, ktorý  neskôr pôsobil aj ako televízny moderátor STV v relácii Slovensko hľadá Superstar, v ktorej moderoval spolu s  Adelou Banášovou niekoľko ročníkov. Moderoval však aj relácie o varení v STV a teraz sa stal moderátorom relácie o varení v  Rádiu Expres.

V TV Markíza moderoval niekoľko ročníkov zábavnej tanečnej show Let’s Dance. K moderovaniu ho údajne v minulosti priviedla Oľga Záblacká. Prezývku PYCO dostal od svojich poslucháčov. Je známy tým, že má rád aj cestovanie.

Pyco pri nahrávaní upútavky na svoju reláciu:

 

Jeho relácia o varení v Rádiu Expres bude interaktívna – cez týždeň budú na webe Rádia Expres zverejnené ingrediencie, ktoré budú poslucháči na varenie obeda potrebovať a v nedeľu predpoludním si môžu spoločne pripraviť chutný nedeľný obed.

Martin Pyco Rausch je autor kníh o varení Moje jedlo a Moje jedlo 2 – ktorá vychádza v pondelok, 27.10.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu