V novom filme režiséra Zacka Snydera sa v hlavných úlohách predstavia Henry Cavill v úlohe Clarka Kenta / Supermana a Ben Affleck ako Bruce Wayne / Batman.

Vo filme „Batman v Superman: Dawn of Justice“ si zahrajú aj Gal Gadot ako Diana Prince / Wonder Woman, Amy Adams, Laurence Fishburne, Holly Hunter a z filmu “Muž z ocele” prichádza Diane Lane. V úlohe Lexa Luthora sa predstaví Jesse Eisenberg a Alfreda si zahrá Jeremy Irons.

„Batman v Superman: Dawn of Justice“ napísali Chris Terrio a David S. Goyer. Producentmi sú Charles Roven a Deborah Snyder.

Film sa nakrúca v Michigan Motion Picture Studios a neskôr sa presunie do Detroitu, Michiganu, Illinois, Afriky a Južného Pacifiku.

Celosvetová premiéra filmu „Batman v Superman: Dawn of Justice“ je naplánovaná na 6. mája 2016.

Do slovenských kín ho uvedie spoločnosť Continental film  5. mája 2016.

Vo facebook skupine má film už dnes viac ako 452 tisíc fanúšikov!

„Batman v Superman: Dawn of Justice“ nakrúcajú na motívy Supermana vytvoreného Jerrym Siegelom & Joe Shusterom, Batmana vytvoreného Bobom Kaneom a Wonder Woman vytvorenej Williamom Moultonom Marstonom, ktorí sa objavili v komiksoch publikovaných spoločnosťou DC Entertainment. Film vzniká vďaka spoločnosti Warner Bros.

Krátko Nakrúcanie filmu Batman v Superman Dawn of Justice je v plnom prúde - Ben Affleck
Ben Affleck ako Batman

Zdroj: Continental film

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu