Každý rok mení Rádio Expres cez leto programovú štruktúru. Tentoraz sa Expres rozhodol zabávať poslucháčov intenzívnejšie. Vo vysielaní umožní moderovať prirodzeným talentom, ktoré nikdy predtým v rádiu nemoderovali. Z prihlásených poslucháčov už čoskoro vyberie tých najlepších.

Mení sa aj hudba. Každú hodinu sa z vysielania ozvú špeciálne letné piesne, ktoré cez rok Expres takmer vôbec nehrá. Do štyroch slovenských miest zase zavíta s minuloročným úspešným projektom Expres Street Party. Ako pódium bude slúžiť špeciálne upravený náves kamiónu.

Expres prinesie svojim poslucháčom aj možnosť súkromnej pool párty. Priamo na dvor vybraných poslucháčov prídu moderátori Rádia Expres s hudobným hosťom, a ak bude treba, tak aj s bazénom. Pre poslucháčov sú pripravené aj uletené súťaže o uletené ceny. Okrem nich hra o 1000 Eur pokračuje aj cez leto. Hrá sa 2x denne.

Expres v lete založí aj vlastnú kapelu, ktorá bude vo vysielaní hrať covery letných piesní. Jej členovia sú zamestnancami Expresu a zároveň sú aj členmi kapiel Polemic, Bratislava Hot Serenaders, Hex a Korben Dallas.

 

Zdroj: Rádio Expres

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu