Olívia Hurbanová a Marek Gurega z Creative Academy Weekend (foto: CA)

Pre všetkých čo nemajú čas na dlhodobé vzdelávanie, ale milujú reklamu a komunikáciu, prináša Creative Academy skrátenú formu vzdelávania vo forme víkendových zážitkových workshopov Creative Academy Weekend.

Mnoho z nás rieši tie isté problémy. Máš skvelý nápad, ale nedarí sa ti ho presadiť. Nie si dosť kreatívny, ale tvoja práca kreativitu vyžaduje. Nevieš aký spôsob zvoliť na propagáciu svojho biznisu tak, aby konečne priniesol pozitívny výsledok.

Akékoľvek tvrdé marketingové know-how, či tvoja kreativita, ti je nanič, pokiaľ svoj nápad nevieš presadiť a komunikovať smerov von efektívne.

Víkendový workshop od Creative Academy ti ponúka parádne riešenie. Unikátnym spojením praktickej školy marketingu spolu so zážitkovým tréningom mäkkých komunikačných zručností od skvelých mentorov ti dáva do rúk rôzne tromfy.

Množstvo praktických vedomostí z oblasti marketingu a reklamy, ktorými ťa napumpuje Marek, ti pomôže prebudiť tvoj kreatívny potenciál. Olívia ťa zasa naučí rozkódovať neverbálnu komunikáciu seba samého i druhých a využiť mocný nástroj, ktorým je tvoje telo v prospech všetkých strán.

Otestuješ si svoju sociálnu inteligenciu a princípy presviedčania budeš vedieť používať na základe najnovších poznatkov z neuromarketingu a neuropsychológie.

Ak si hladný po vzdelaní a zúfalo potrebuješ tvoriť, fúzia marketingových a komunikačných zručností ťa nasmeruje presne tam, kde sa chceš dostať. Cesta k úspechu začína malým krokom vpred a ten môžeš urobiť s Creative Academy. Je to len na tebe.

Prečítajte si tiež:

Marek Gurega: Učiť sa od skutočných profíkov z praxe je niečo na nezaplatenie

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu