Televízna jednotka na našom trhu prichádza so zábavnou novinkou. Od 3. novembra sa vo večerných hodinách môžeme tešiť na osvedčené tváre slovenského humoru, ktoré budú divákov pravidelne zabávať. Televízia si od pripravovaného projektu pod režisérskym vedením Dana Dangla, ktorý je zároveň spoluautorom markizáckej novinky, sľubuje veľa.

V Záhorskej Bystrici veria, že obľúbené tváre aj overený formát na divákov zafunguje a nadviažu tak na úspechy kedysi veľmi obľúbenej humoristicko-satirickej relácie S.O.S., ktorú vysielala verejnoprávna televízia. Práve zo S.O.S. vzišli hviezdy ako Petra Polnišová, Roman Pomajbo i Dano Dangl.

 

Humoru a zábavy nie je nikdy dosť, a práve preto sa Markíza rozhodla na slovenské televízne obrazovky vrátiť obľúbený žáner skeč-šou vo vynovenom šate. Malo by ísť o týždennú retrospektívu vo forme satirických správ a paródií na aktuálne témy z mediálneho, spoločenského a politického prostredia.

Nemalo by chýbať ani veštenie z Hessom Jašterákom v podaní Michala Kubovčíka, ktorý sa postavičkou svojrázneho veštca z relácie Haló vryl do povedomia mnohých ľudí, preto nečudo, že po ňom siahla aj Markíza. Spolu s ním oslovili aj jeho partnerku, tiež vynikajúcu komičku Zuzku Šebovú a herca Sveťa Malachovského.

 

Okrem nich Dano Dangl siahol po svojich tradičných obľúbencoch Petre Polnišovej, Romanovi Pomajbovi a Jurajovi Kemkovi, ktorí s podobným žánrom už majú skúsenosti, či už zo spomínaného formátu S.O.S., Partičky  alebo z jojkárskeho Kukátka.

Diváci sa tak môžu tešiť na špičkovú zostavu hercov a komikov a ich vtipné parodovanie relácií televízie Markíza  aj aktuálnych udalostí z domova i zo sveta.

Patrícia Štofanová

 

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu