Lenka Dolinajová (foto: Komunálna poisťovňa)

Na pozícii PR manažérky a hovorkyne spoločnosti Komunálna poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group nastúpila od 1. januára Lenka Dolinajová a zastreší komunikáciu s médiami, všetky PR aktivity poisťovne, vrátane internej komunikácie.

„KOMUNÁLNA poisťovňa bude aj v tomto roku pokračovať v otvorenej komunikácii so všetkými svojimi partnermi vrátane médií. Prvým kontaktom pre novinárov by mala byť práve Lenka Dolinajová. Medzi jej priority bude patriť aj rozvíjanie nových projektov v oblasti našej spoločenskej zodpovednosti a komunikácie s predstaviteľmi miest a obcí,“ povedala Daniela Michaličová, riaditeľka úseku komunikácie a bankopoisťovníctva KOMUNÁLNEJ poisťovne.

Lenka Dolinajová  (foto: Komunálna poisťovňa)
Lenka Dolinajová (foto: Komunálna poisťovňa)

„KOMUNÁLNA poisťovňa je stabilným hráčom na slovenskom poistnom trhu. Pozíciu jej hovorkyne a PR manažérky beriem ako profesionálnu výzvu. Verím, že prispejem k posilneniu značky a zlepšeniu jej vnímania a ďalšiemu rozvíjaniu vzťahov s kľúčovými cieľovými skupinami, vrátane novinárov,“ povedala pre MediaWatch.Dog Lenka Dolinajová.

Lenka Dolinajová predtým pôsobila v PR agentúre AMI Communications Slovakia na pozícii Account Executive a v PR agentúre Botticelli ako Senior PR Consultant.

Je absolventkou Fakulty masmediálnej komunikácie na Univerzite sv. Cyrila a Metoda v Trnave.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu