Lenka Kalafut Lendacká sa stala novou hovorkyňou Poštovej banky

Poštová banka má od augusta novú hovorkyňu. Stala sa ňou Lenka Kalafut Lendacká, ktorá na tejto pozícii vystriedala Lýdiu Žáčkovú.

Na starosti bude mať primárne externú komunikáciu banky a spoluprácu s médiami.

„Poštová banka bude posilňovať svoj pozicioning najdostupnejšej banky v regiónoch. A to ako v oblasti produktov, tak aj komunikácie. Budem sa maximálne snažiť zužitkovať svoje doterajšie skúsenosti, aby sme boli našim klientom ešte bližšie a ponúkali im jasnú a pochopiteľnú komunikáciu,“ povedala Lenka Kalafut Lendacká, hovorkyňa Poštovej banky.

„Veľmi sa teším na spoluprácu so skúsenými a šikovnými ľuďmi. Verím, že sa nám spoločnými silami bude dariť naďalej upevňovať pozíciu Poštovej banky ako banky na pošte, posúvať ju ešte bližšie k cieľovým skupinám a hľadať príležitosti pre jej ďalší rast,“ doplnila Lenka Kalafut Lendacká.

Lenka Kalafut Lendacká má dlhoročné skúsenosti v oblasti PR a externej komunikácie. Do Poštovej banky prichádza zo spoločnosti ŠKODA AUTO Slovensko, kde zastávala pozíciu PR manažéra a mala na starosti komplexnú externú komunikáciu.

Predtým pracovala v Poštovej banke na pozícii hovorkyne, takže prostredie banky dôverne pozná. Do roku 2013 pôsobila v PR agentúre AMI Communications, kde mala na starosti komunikáciu klientov z oblasti FMCG, dopravy a energetiky.

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu