Bulvárny web Expres.cz vydavateľstva Mafra posilnil svoj tím o Lenku Zajícovú, ktorá prichádza zo spoločnosti FTP Prima.

Lenka Zajícová pude pôsobiť v sekcii Celebrity, kde od založenia portálu pôsobia i Karen Mchitarjan a Kateřina Pifflová. Vydavateľstvo Mafra spustilo web v septembri 2015 a od počiatku dosahuje veľmi dobré čísla čítanosti. Aktuálne dáta > NetMonitor

Tabuľka – Porovnanie čítanosti Expres.cz s konkurenciou (po kliknutí sa zväčší):

citanost-ru-super.cz, blesk,cz, expres.cz,bleskove.cz,ahaonline.cz-februar 2016-tabulka Masmedialnr.info, zdroj dat-NetMonitor
Čítanosť Expres.cz a porovnanie s konkurenciou (RU), február 2016 (tabuľka: Masmedialne.info, zdroj dát: NetMonitor)

Lenka Zajícová, Expres.cz„Chceme sa ešte viac venovať českej spoločenskej scéne a rozširovať vlastnú tvorbu. Zameriame sa tiež na lifestylové témy. Lenka má skvelú prax, bude silnou oporou tímu,“ povedal Petr Konečný, šéfredaktor Expres.cz.

Lenka Zajícová študovala žurnalistiku v New Yorku na Syracuse University a pracovala pre americký časopis Marie Claire. Neskôr, po tom čo sa presťahovala do Londýna sa stala súčasťou tímu britského magazínu Elle.

V roku 2009 sa vrátila do Prahy, kde stála pri vzniku českej mutácie amerického titulu Instyle.

Naposledy pôsobila v spoločnosti FTV Prima na oddelení online publikovania.

S televíziou Primou bude spolupracovať i naďalej v rámci televízneho magazínu Top Star, kde bude mať svoju reláciu o móde.

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu