záber zo spotu

„Robíme to, čo je nemožné urobiť, takže aj vy môžete robiť to, čo je nemožné robiť,“ tak znie motto nového reklamného spotu, ktorý pre Samsung vytvorila agentúra Leo Burnett.

Robiť tak trochu bláznivé reklamné spoty, ktoré v sebe nesú celkom silný a emotívny príbeh, je pre reklamnú agentúru Leo Burnett príznačné.

Kvalitu a kreativitu, ktorou sú známi profesionáli z tejto agentúry, ukázali aj v novom reklamnom spote pre spoločnosť Samsung na Gear VR. O novej reklame písali Adweek.

Hlavným hrdinom spotu je pštros, ktorý dokáže nemožné a naučí sa lietať. K tomu, aby sa naučil lietať ho privedie náhoda, keď sa prikradne k opustenému stolu a pri zobaní omrviniek si nešťastnou náhodou na hlavu nasadí okuliare pre virtuálnu realitu Samsung Gear VR.

Pred očami sa mu premietajú obrazy nádherných oblakov a on sa snaží roztiahnuť krídla a vzlietnuť. Jeho pokusy spočiatku končia neúspechom, no „nabudený“ pštros sa nevzdáva a nakoniec prekoná svoje možnosti a vzlietne.

Celkovú atmosféru, ktorá v sebe spája prvky elegancie, hrdosti, humoru, túžby a odhodlania dopĺňa emotívna hudba.

Pozrite si spot:

Samsung – Samsung Gear VR (#DoWhatYouCant)

Hlavnými aktérmi v predchádzajúcich reklamných spotoch od Samsungu na okuliare pre virtuálnu realitu Gear VR, boli ľudské bytosti, tieto reklamy, ale podľa prieskumu pôsobili na ľudí trochu „čudne“.

V novom spote, ktorý mal premiéru počas podujatia Samsungu, na ktorom boli predstavené nové modeli smartfónov Galaxy S8 a Galaxy S8 Plus, je niečo úplne iné ale úspešné, keďže spot ma na YouTube už viac ako 7-miliónov zhliadnutí.

Nové smartfóny Galaxy S8 a Galaxy S8 Plus prichádzajú na trh po ťažkom šesťmesačnom období Samsungu, keď meno značky pokazili „vybuchujúce“ smartfóny Galaxy Note 7.

Okrem toho, že tieto nové modely smartfónov majú vylepšenú dotykovú Amoled obrazovku, ktorá sa tiahne až k hranám smartfónu, Samsung sprísnil testovacie podmienky na batérie a pristúpil až k osem-stupňovému testovaciemu a inšpekčnému režimu.

Spot:

Samsung – Samsung Galaxy S8 and S8+ (official introduction)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu