Horúce leto nie je len časom ničnerobenia, ale aj aktívneho oddychu a spoznávania nových ľudí. Práve preto bol hlavným mottom letnej kampane bylinného likéru Berechovka headline „Leto nám naBETON pristane“.

V letnej sezóne sa výrobca tradičného likéru zameral na podporu značky najmä prostredníctvom spolupráce s komunitnými centrami a organizovaním piknikov pre verejnosť v obľúbených parkoch veľkých miest. Všetko pod spoločným mottom Leto nám naBETON pristane.

BETON recepty na pripravu, zdroj-Becherovka
zdroj: Becherovka.sk

Beton je letný drink, ktorý vznikne zmiešaním Becherovky, toniku a citrónovej šťavy s ľadom a ako ozdobu použijeme ešte plátky citróna.

„V kampani sme sa zamerali na aktívnych mladých ľudí, ktorým záleží nielen na svojej budúcnosti, ale aj budúcnosti svojho okolia. Pracujú v komunitných centrách, kde sa snažia spájať ľudí žijúcich v blízkosti a podporovať v nich tvorivosť, cit pre umenie, ale aj jeden pre druhého. A práve taká je aj Becherovka – vždy spájala a aj dnes zbližuje ľudí,“ hovorí brand manažérka Becherovky Zuzana Benková.

„Súčasťou kampane bola podpora aktivít, pri ktorých ľudia v lete oddychujú inak ako ničnerobením, rozvíjajú svojho ducha aj svoje vzťahy s blízkymi a so širším okolím, “ dodala Benková

„Becherovka podporila mnoho komunitných centier naprieč celým Slovenskom napríklad tak, že im zabezpečila materiál a pomôcky potrebné pre ich fungovanie. Pre komunikáciu sme si vybrali tri centrá, konkrétne komunitu SPOTs z Košíc, komunitu Záhrada – centrum nezávislej kultúry z Banskej Bystrice a z Piešťan komunitu Spoločne pre Piešťany. S prvými dvoma sme nakrútili videá a so všetkými pripravili fotokampaň dokumentujúci ich aktivity, pri ktorých okrem iného využívajú obrandované predmety s logom Becherovky,“ hovorí Z. Benková.

Komunikácia na sociálnych sieťach bola riešená napr. na Instagrame, kde sami respondenti pridávali letné fotografie, ktoré sa zoskupili pod hasthagom ‪#‎nabeton > pozri

V kampani boli nasadené štyri približne polminútové promo videá určené primárne na YouTube:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu