fotokoláž: MWD, zdroj foto: Lidl

Pamätáte si na mlieko v sáčku, Meltu, alebo žuvačky Pedro? V rámci kampane maloobchodného reťazca Lidl sa vrátia v autentickom obale na pulty predajní v rámci Retro týždňa, už od pondelka 19. októbra. Správu sme aktualizovali o slovenskú verziu spotu a preklik na online leták s retro ponukou.

Lidl zaviedol vo svojich predajniach kampaň, ktorá nám pripomenie časy dávno minulé a produkty, ktoré už dnes na pultoch predajní nájdete asi len ťažko.

„Retro týždeň sme pripravovali v úzkej spolupráci s dodávateľmi. Okrem originálneho obalu sme totiž tam, kde to bolo možné, chceli zachovať aj pôvodné zloženie a chuť. Viacero výrobkov bolo pre túto tematickú ponuku vyrobených podľa tradičnej receptúry, napr. Vysočina 1967 alebo Šunková údená saláma 1977,“ povedal Tomáš Bezák, PR manažér spoločnosti Lidl.

V rámci tematickej predajnej ponuky si budete môcť kúpiť napríklad polotučné mlieko v sáčku, žuvačky Pedro, ryžové Arizonky, Meltu či Holandské kakao, alebo mydlo na holenie značky Barbus Classic, vodu po holení Pitralon, toaletné mydlo Šeřík, univerzálny čistiaci prášok AVA, alebo namáčací prostriedok Namo.

Lidl bude svoj Retro týždeň komunikovať v tradičnom letáku, ale aj televíznou reklamou, ktorú zverejní vo štvrtok 15. októbra a vystupujú v nej známy kuchári Marcel Ihnačák a Roman Paulus a bude pravdepodobne identická s reklamou v Českej republike.

Aktualizované 15.10.2015:

Ako sme predpokladali, slovenský spot je len adaptáciou českého spotu, ale podaril sa:

Pozrite si záber zo spotu:

Marcel Ihnačák a Roman Paulus - Lidl Retro týždeň
Marcel Ihnačák a Roman Paulus (zdroj foto: 1st Class Agency)

Po Chorvátsku, Slovinsku, Maďarsku ale i Českej republike tak prichádza Retro týždeň aj na Slovensko. Pozrite si ich reklamu v jednotlivých regiónoch:

Česko

Chorvátsko

Slovinsko

Maďarsko

Česko-Slovenské retro výrobky

ML

2 KOMENTÁRE

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu