Reklamná agentúra Respect APP pripravila novú kampaň pre Prvú stavebnú sporiteľňu ktorej hlavnou postavou je opäť známy Lišiak v smokingu s motýlikom „a lá“ James Bond. Kampaň pracuje so sloganom „Meníme Vaše bývanie na domov“ a ako podmaz hrá v spote na pozadí už tradičná hudba z filmu o agentovi 007.

Leit motívom kampane je benefit pre zákazníkov – za svoj úver na bývanie neručia v PSS nehnuteľnosťou, na rozdiel od hypotéky v banke.

Vysielanie spotu je načasované ráno, na obed a večer. V každom variante spotu Lišiak predstaví vynovenú inú časť bytu – raz je to spálňa, inokedy kuchyňa, alebo obývačka. Pozrite si prvý spot:

Ráno:

„Ťažiskom kampane je séria troch televíznych spotov, ktoré sú v priebehu dňa prispôsobené času vysielania. Diváci tak môžu vidieť Lišiaka ráno v spálni, počas obeda v kuchyni a večer v obývačke. V spote s tajomným úvodom agent Lišiak apeluje na prirodzenú túžbu každého človeka vylepšiť a skrášliť si svoj domov. Upravený variant spotu je nasadený aj v kinách a na portáli Youtube ako pre-roll video. Ľudské pohyby v animovaných 3D spotoch sú vytvorené technológiou motion capture,“ ako povedala agentúra Respect APP.

Na obed:

Kampaň zahŕňa okrem spotov aj inzerciu, ktorá má tiež tri varianty vizuálu.

Mediamix dopĺňa outdoor – billboardy, trianmail, autobusy a zastávky MHD, ale i dotykové citylighty na ktorých si v nákupných centrách môžu ľudia zahrať jednoduchú hru, „ktorá ich za 50 sekúnd inšpiruje ako si vylepšiť domov s úverom 50 tisíc eur,“ dodala agentúra Respect APP.

Mediamix v kampani zahŕňa i online – sériu animovaných bannerov, a tiež špeciálny interaktívny formát v tvare kocky.

Večer:

Vizitka kampane:
Agentúra: Respect APP
Creative director: Yolka Udičová, Mario Poór
Art director: Csilla Polák, Erich Edel
Copywriter: Lenka Slovák Bónová, Jakub Hanic

Vizuál printu:

PSS_A4 PRINT ri FIN.indd
zdroj: Respect APP

Vizuály outdooru:

 

foto: Masmediálne.info
foto: Masmediálne.info
foto: Masmediálne.info
foto: Masmediálne.info
foto: Masmediálne.info
foto: Masmediálne.info

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu