Výnimočná batožina pre výnimočný  automobil. Značka Louis Vuitton, priekopník umenia cestovať v elegantnom štýle, vytvorila zákazkovú sériu batožiny pre najprogresívnejšie športové vozidlo vôbec – plug-in hybridný automobil  BMW i8. Táto inovatívna kolekcia batožiny pozostáva z dvoch cestovných  tašiek, kufríka a tašky na oblečenie. V záujme zaručenia optimálneho  využitia priestoru boli jednotlivé produkty na mieru navrhnuté tak, aby dokonale sadli do interiéru revolučného modelu BMW i8.

„BMW a Louis Vuitton spoločne zdieľajú hlboko zakorenený rešpekt k  tradíciám a odhodlanie neustále posúvať vývoj vpred,“ hovorí Adrian  van Hooydonk, riaditeľ divízie BMW Group Design. „Využitie materiálu  CFRP v revolučnom športovom automobile BMW i8 svedčí o zameraní našej  filozofie na inteligentné odľahčenie konštrukcie. Značka Louis Vuitton podobnú vieru v inovácie, estetiku a odľahčovanie produktov prejavila  vytvorením exkluzívnej kolekcie batožiny na mieru navrhnutej pre nový model BMW i8.“

Louis Vuitton-BMW i8-obr.1

Distingvovaný a elegantný – dizajn.

Decentné karbónovo čierne spracovanie tejto batožinovej kolekcie  dokonale ladí s farbami automobilu BMW i8. Jej sofistikovaný vzhľad je prirodzeným dôsledkom nezameniteľného šachovnicového vzoru – charakteristickej črty značky Louis Vuitton – v spojení s laserom  vyrytým podpisom Louisa Vuittona. Čierna a elektricky modrá farba v  podšívke z mikrovlákna sa priamo inšpirujú charakteristickými farbami  značky modelu BMW i8, kým rúčky vyrobené z farbenej pravej kože  zosobňujú kvalitu značky Louis Vuitton. Všetky položky z tejto  kolekcie sú doplnené koženými menovkami a dnes už kultovým zámkom  Louis Vuitton (s výnimkou tašky na oblečenie).

Patrick-Louis-Vuitton, riaditeľ pre špeciálne objednávky spoločnosti  Louis Vuitton a pravnuk zakladateľa spoločnosti, hovorí: „Táto  spolupráca s BMW i je stelesnením našich spoločných hodnôt v podobe  kreativity, technologických inovácií a štýlu. Naši remeselníci v  dielni Louis Vuitton sa s potešením postavili výzve, ktorú tento  nesmierne výnimočný projekt predstavuje, pričom vďaka svojej  dômyselnosti a pozornosti pre detaily dokázali vytvoriť súpravu  luxusnej batožiny doslova na mieru. Číre zosobnenie skutočného umenia cestovať.“

Louis Vuitton-BMW i8-obr.2

Pevná budúcnosť – materiál.

Inšpirujúc sa vizionárskym dizajnom automobilu BMW i8, tieto tašky a  kufrík sú celé vyrobené z karbónového vlákna – rovnako ako revolučný  priestor pre cestujúcich tohto športového vozidla. Značka Louis  Vuitton tento výnimočne ľahký, no zároveň nesmierne odolný  hypermoderný materiál použila na vytvorenie špeciálnej tkaniny. Tá je  zárukou skvelej odolnosti a pevnosti, aby si batožina dokázala  spoľahlivo poradiť so všetkými nástrahami cestovania bez ohľadu na  dĺžku a náročnosť cesty.

Louis Vuitton-BMW i8-obr.4

Na mieru modelu BMW i8 – batožina.

Tieto exkluzívne cestovné produkty z dielne značky Louis Vuitton  bezchybne sadnú do automobilu BMW i8. Víkendová taška GM i8 vybavená popruhmi do ruky aj na rameno je vyrobená na  mieru do batožinového priestoru, kým taška na oblečenie  i8 sa optimálne hodí na zadný panel modelu BMW i8. Odolný,  tvrdý kufrík i8, ideálny na uloženie prenosného počítača, presne zodpovedá tvaru zadných sedadiel, kým menšia     víkendová taška PM i8 je uspôsobená na uloženie na neho.

Táto kolekcia batožiny značky Louis Vuitton bude k dispozícii na  vyžiadanie vo vybraných predajniach spoločnosti Louis Vuitton po celom  svete (Mníchov, Miláno, Londýn, Paríž, Moskva, Dubaj, New York, Los  Angeles) od 1. apríla.

Revolúcia športových automobilov – BMW i8.

BMW i8 je najprogresívnejším športovým vozidlom a zároveň prvým  plug-in hybridným automobilom z dielne spoločnosti BMW Group, ako aj  druhým modelom značky BMW i. Tento model je vybavený 2+2 sedadlami,  pričom oplýva vizionárskym dizajnom a inteligentnou odľahčenou  konštrukciou. Ako plug-in hybridný automobil spája model BMW i8 výhody  novátorského elektrického pohonu a najnovších technológií spaľovacieho  motora. Táto kombinácia umožňuje dopriať si výnimočnú radosť z jazdy  definovanej dynamikou športového vozidla (0 – 100 km/h/62 míľ/h za  4,4 sekundy) spojený s ekonomickou spotrebou paliva a nízkou  produkciou emisií typických pre drobné mestské autá (2,1 l/100 km/ 49  g CO2/km). Výsledkom je nielen plne elektrická, bezemisná jazda  mestom, ale aj športový výkon na medzimestských cestách. Atletická  osobnosť tohto revolučného športového vozidla sa neprehliadnuteľne  premieta aj do jeho dizajnu: rozmery klasického športového auta,  extravagantné nožnicové dvere, čisté, minimalistické línie a nízky  profil spoločne formujú jeho výkonný, dynamický tvar. Športový  charakter exteriéru modelu BMW i8 vo vnútri plynulo prechádza do  futuristicky ladeného interiéru. 

O značke Louis Vuitton

Spoločnosť Louis Vuitton už od roku 1854 prináša svetu svoje  jedinečné návrhy čerpajúce zo spojenia inovácií so štýlom, pričom vždy  kladie najprísnejší dôraz na kvalitu. Dielňa dodnes zostáva verná duchu svojho zakladateľa, Louisa Vuittona, ktorý je tvorcom pôvodného  konceptu „umenie cestovať“ zosobneného vo forme batožiny, tašiek a príslušenstva, ktoré sú súčasne kreatívne, elegantné a praktické. Od  tých čias sa príbeh značky formuje odvážnymi krokmi. Držiac sa svojho dedičstva, značka Louis Vuitton otvorila v priebehu rokov svoje dvere  architektom, umelcom a dizajnérom, popri čom začala pôsobiť aj v odvetviach, ako sú konfekčné oblečenie, obuv, príslušenstvo, hodinky,   šperky a kancelárske potreby. Všetky tieto dôsledne vyhotovené  produkty sú svedectvom dôrazu, ktorý Louis Vuitton kladie na precízne  remeselné spracovanie. Ešte viac o značke Louis Vuitton sa môžete dozvedieť > TU

 

Viac článkov o BMW i8 si môžete prečítať > TU

 

Zdroj: BMW Group Slovakia

REKLAMAadv.: