úsek firemnej komunikácie (zľava doprava): Daniela Plavčánová - interná komunikácia, Lenka Matúchová - externá komunikácia, Lucia Langova – vedúca úseku firemnej komunikácie, hovorkyňa spoločnosti, Erika Turček, Pfundnerová - CSR (zdroj foto: Kaufland Slovensko)

V spoločnosti Kaufland Slovensko došlo k personálnym zmenám. Pred časom vzniklo nové oddelenie – úsek firemnej komunikácie. Vedúcou tohto úseku sa stala Lucia Langová, ktorá zároveň prebrala úlohu hovorkyne spoločnosti.

Oddelenie zastrešuje od júla 2017 agendu externej komunikácie vrátanie hovorcu, internú komunikáciu, sponzoring a darcovstvo, a tiež CSR projekty.

„So vznikom tohto oddelenia sme sa posunuli o krok bližšie k našim zákazníkom, s ktorými chceme ešte viac komunikovať a byť pre nich zodpovedným partnerom. Je to výzva nie len pre mňa osobne, ale aj pre celé oddelenie firemnej komunikácie, aby sme to dosiahli,“ hovorí Lucia Langová, vedúca úseku firemnej komunikácie spoločnosti Kaufland Slovensko.

Lucia Langová v spoločnosti Kaufland pôsobí od roku 2014. Počas svojej kariéry si prešla viacerými oddeleniami a tým nazbierala skúsenosti, aby mohla plnohodnotne viesť oddelenie firemnej komunikácie.

(ts, red)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu