Po návrate z materskej dovolenky sa Lucia Muthová vráti na pozíciu hovorkyne a riaditeľky odboru firemnej komunikácie do spoločnosti Allianz – Slovenská poisťovňa, kde pôsobí už 12 rokov a poznajú ju dobre nielen novinári, ale i odborná verejnosť.

„Vďaka materskej prestávke som získala väčší odstup a nadhľad, preto sa teším na všetky pripravované zmeny nielen v externej, ale aj v internej komunikácii,“ povedala pre Masmediálne.info Lucia Muthová, hovorkyňa a riaditeľka odboru firemnej komunikácie spoločnosti Allianz – Slovenská poisťovňa.

Lucia Muthová (foto: Allianz – Slovenská poisťovňa)

Lucia Muthová v počiatkoch kariéry, v rokoch 1992 až 1998 pôsobila ako redaktorka a neskôr i ako šéfredaktorka týždenníka Obzor na Považí.

Vyštudovala žurnalistiku a politológiu na Univerzite Komenského, doktorát má zo žurnalistiky. Je majsterkou Slovenska novinárov v stolnom tenise.

Od roku 1999 sa stala hovorkyňou Slovenskej poisťovne a od roku 2003 pôsobí ako hovorkyňa a vedúca oddelenia externej komunikácie a neskôr i ako riaditeľka odboru firemnej komunikácie v spoločnosti Allianz – Slovenská poisťovňa.

Tím firemnej komunikácie spoločnosti Allianz – SP od začiatku decembra 2015 doplnila aj Helena Kanderková, ktorá bude pôsobiť na pozícii špecialistky externej komunikácie.

„Verím, že vysoký štandard firemnej komunikácie Allianz – Slovenskej poisťovne nielen udržíme, ale budeme ho posúvať na ešte vyššiu úroveň. V tomto nášmu tímu môže Helena pomôcť vďaka svojim pracovným skúsenostiam z médií a PR agentúry,“ povedala pre Masmediálne.info Lucia Muthová, hovorkyňa a riaditeľka odboru firemnej komunikácie spoločnosti Allianz – Slovenská poisťovňa.

Prečítajte si tiež > Helena Kanderková sa stala novou špecialistkou externej komunikácie spoločnosti Allianz-SP

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu