Lukáš Adamec (zdroj: Rádio Anténa Rock)

Sú to už dva roky odvtedy čo sa Rádio Anténa rebrandovalo na rockové rádio. Najnovším prírastkom do rodiny moderátorov rádia je Lukáš Adamec, ktorý bude mať vždy o 20-tej pod palcom nedeľnú reláciu Classic Rock Show. 

Aktuálne je Adamec populárny vďaka relácii televízie Markíza Tvoja tvár znie povedome, ktorej prvú sériu vyhral, ale je známy aj ako moderátor obnovenej relácie Koleso šťastia televízie Markíza.

V roku 2011 vyhral súťaž SuperStar, ktorú vysielala RTVS. Lukáš Adamec účinkuje aj v muzikáloch a je spevákom rockovej kapely Horská chata.

V dvojhodinovej relácii na rádiu Anténa Rock bude Adamec sprevádzať poslucháčov výberom informácií a rockovej hudby od 60tych až po 90te roky.

„Milujem hudbu, asi už od narodenia, a do smrti budem. Preto som rád, keď s ňou môžem byť v dennom kontakte, robiť ju, napodobňovať svoje idoly, rozprávať o nej, počúvať ju a vychutnávať si ju. Je pre mňa skvelý pocit byť súčasťou najpočúvanejšieho rockového rádia na Slovensku. Teším sa, že budem pravidelne prinášať tie najzaujímavejšie pikošky o najväčších rockových peckách!“, povedal Lukáš Adamec, nový moderátor Rádia Anténa Rock.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu