Od júla sa novou hovorkyňou Poštovej banky stala Lýdia Žáčková, ktorej primárnou úlohou bude zastrešiť komunikáciu s médiami. Na rovnakej pozícii nahrádza predchádzajúcu hovorkyňu Annu Tkáčovú-Jamborovú.

„Moje nové pracovisko vnímam veľmi pozitívne. Poštová banka je na trhu už 23 rokov a zdieľa hodnoty, ktoré sú blízke ľuďom. Je to pre mňa určite veľká výzva a teším sa na ňu. Poštová banka poskytuje svojim zamestnancom nadštandardné benefity a neustále pracuje na ich zlepšovaní. Okrem toho zdieľa hodnoty, ktoré by sme mali uplatňovať nielen v pracovnom živote, ale aj v súkromí. Som rada, že môžem byť jej súčasťou,“ povedala pre Masmediálne.info Lýdia Žáčková.

Lýdia Žáčková, zdroj foto Poštová banka


Lýdia Žáčková
pred nástupom do Poštovej banky, od roku 2012 pôsobila v PR agentúre Divino, kde na pozícii Team leader, viedla tím na oddelení klientského servisu, ktorý sa staral o klientov z rôznych sektorov.

Predtým, od roku 2007 až 2012 pôsobila ako Event a PR manažérka v spoločnosti Enterprise Investors. Je absolventkou Ekonomickej univerzity v Bratislave (2009).

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu