Spoločnosť Discovery Networks CEEMEA (stredná a východná Európa, Blízky východ a Afrika), divízia spoločnosti Discovery Communications, najväčšieho poskytovateľa plateného televízneho obsahu na svete, vymenovala Macieja Tkacza za riaditeľa marketingu pre strednú Európu.

Maciej Tkacz stál v čele integrovaného komunikačnému tímu pre zlúčenie portfólia kanálov Discovery a Eurosport tento rok v septembri. Jeho priamym nadriadeným je Olgierd Dobrzyński, oblastný manažér spoločnosťou Discovery a Eurosport pre strednú Európu.

„Vytvorením novej pozície vedúceho marketingu pre strednú Európu sme chceli zabezpečiť komplexný prístup ku komunikácii a spolupráci s obchodnými partnermi. Sme presvedčení, že Maciej Tkacz prinesie svieži pohľad na naše obchodné aktivity a prispeje k ďalšiemu rozvoju našich značiek na poľskom, maďarskom, českom a slovenskom trhu, “ povedal Olgierd Dobrzyński, viceprezident a oblastný riaditeľ pre strednú Európu spoločnosti Discovery Networks CEEMEA & Eurosport.

Maciej Tkacz, riaditeľ marketingu spoločnosti Discovery Networks
Maciej Tkacz, riaditeľ marketingu spoločnosti Discovery Networks (zdroj: Ewing PR)

Maciej Tkacz má 14-ročné skúseností z manažmentu v oblasti rýchloobrátkového spotrebného tovaru v spoločnosti Procter & Gamble, kde bol zodpovedný za 50 trhov v Európe, Ázii, Afrike a na Blízkom východe.

V novovytvorenej funkcii bude Maciej Tkacz riadiť marketingové a komunikačnej stratégie v regióne a podporovať rozvoj hlavných značiek vrátane Discovery Channel, TLC a Eurosport. Bude zodpovedný za všetku marketingovú komunikáciu, propagáciu vo vysielaní, digitálne a B2B aktivity s 360° prístupom.

Spoločnosť Discovery Communications je najväčším svetovým poskytovateľom plateného televízneho obsahu s kumulatívnym počtom divákov dosahujúcim 2,7 miliardy vo viac ako 220 krajinách a oblastiach. Zahrňuje stanice Discovery Channel, TLC, Animal Planet, Investigation Discovery a Science, v USA aj prostredníctvom joint venture OWN: Oprah Winfrey Network a The Hub a Eurosport International.

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu