Zistil som, že vydavateľstvo Mafra Slovakia si poisťuje názov Bude horšie, pravdepodobne chystá novú reláciu svojej internetovej HNtelevízie.

Vydavateľstvo Mafra si 21. októbra podalo na Úrade priemyselného vlastníctva SR dve žiadosti o registráciu ochrannej známky na názvy Bude horšieAréna Daga Daniša.

Aréna Daga Daniša je diskusná relácia HNtelevízie fungujúcej pod vydavateľstvom Mafra, v ktorej novinár Dag Daniš spovedá podnikateľov, ale i politikov.  Prvým hosťom relácie bol už  28. mája poslanec Igor Matovič.

Bude HoršiePredpokladám, že pod názvom Bude horšie si chce vydavateľstvo poistiť názov pre novú reláciu.

 

 

 

sledovanost HNtelevizia v roku 2015, zdroj dat- AIMmonitor
sledovanosť HNtelevízie v roku 2015, počet návštevníkov (RU), zdroj dát: AIMmonitor

HNtelevízia je novou televíziou na trhu, funguje od 26. mája 2015, kedy vznikla a stala sa súčasťou internetového portálu denníka Hospodárske noviny, ktorý je súčasťou vydavateľstva Mafra Slovakia, ktoré vlastní podnikateľ Andrej Babiš zo spoločnosti Agrofert Holding.

HNtelevíziu sledovalo v septembri 2015, podľa prieskumu AIMmonitor 95 024 návštevníkov (RU). Mesačný priemer v sledovanom období (jún až september, desktopy) je na úrovni 92 072 divákov (RU).

Mesačná čítanosť celého portálu Hospodárskych novín – HNonline.sk bola v septembri 638 552 návštevníkov (RU) .

Technologickú časť HNtelevízie dodal Jeffo Minařík, režisér úspešných slovenských televíznych projektov. Programovú skladbu pomáhal pripraviť František Borovský, bývalý riaditeľ TV JOJ, ktorý je v súčasnosti programovým riaditeľom TV Barrandov a Jaromír Chalabala, bývalý šéf programov na TV Nova. Viac informácií.

Konkurenciou pre ňu sú  Tivi.sk, projekt vydavateľstva Ringier Axel Springer Slovakia a TV SME.sk vydavateľstva Petit Press. Prečítajte si podrobnú analýzu.

Sledovanosť HNtelevízie v roku 2015:

sledovanost HNtelevizie v roku 2015, zdroj dat- AIMmonitor, autor Marian Luha
sledovanosť HNtelevízie v roku 2015, zdroj dát: AIMmonitor, autor Masmedialne.info

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu