zdroj: Techbox

Od roku 2014 už po tretí raz v redakcii magazínu Techbox pripravili špeciálnu prílohu v ktorej odporúčajú 50 aplikácií v siedmych kategóriách. „Texty vychádzajú z našich reálnych skúseností, všetky aplikácie sme v redakcii testovali,“ prezradil nám Roman Calík, šéfredaktor a marketingový riaditeľ TECHBOX.

„Ľudia aplikácie milujú, majú možnosť stiahnuť si do smartfónov čokoľvek, často však netušia, čo je dobré a ktorá aplikácia na čo slúži. A tak vznikla príloha TECHBOX appky, ktorá si našla aj podporu partnerov. Aktuálne už ideme na istotu, keďže prvá príloha bola prijatá veľmi pozitívne a najnovšie vydanie TECHBOX appky leto 2016 je už tretím bezplatným vydaním, ktoré pribaľujeme k letnému dvojčíslu časopisu TECHBOX č.7-8,“ povedal Roman Calík.

„Je vždy pre nás výzvou dať dokopy “len” 50 aplikácií, keďže ich počas roka príde množstvo. Najväčšiu zásluhu na obsahu a jeho kompletnej príprave má Marek Šimunek, ktorý celú prílohu pod mojím dohľadom finálne pripravil. Prekvapil nás záujem klientov stať sa partnermi prílohy, v roku 2016 sme vypredali všetky kategórie aj väčšie formáty veľmi rýchlo. Za to patrí veľké ďakujem ľudom na marketingu spoločností, že dokážu podporiť takýto projekt,“ povedal Roman Calík.

Techbox_ukazka prilohy appky_leto_2016_2
ukážka prílohy appky (zdroj: Techbox)

Do predaja šlo dvojčíslo s prílohou formátu A6 v náklade 10 tisíc kusov a 3 tisíc kusov prílohy bude vydavateľstvo distribuovať grátis na kúpaliskách a pri jazerách.

„Ak naša promotérka vidí, že práve držia v rukách smartfón, dostanú od nej zadarmo prílohu. Veríme, že ich potešíme a nájdu si aplikáciu, ktorá im doteraz chýbala a poteší ich,“ povedal Calík.

Uvedenie prílohy je sprevádzané kampaňou, ktorá prebieha najmä v online prostredí, na portáli Techbox.sk a Zoznam.sk.

Vydavateľstvo na podporu predaja magazínu využije tiež PR články, bannery, brandingy, adresné mailing listy a komunikáciu na sociálnych sieťach.

„Veríme, že i tento rok sa nám vďaka prílohe podarí vypredať veľké množstvo z nákladu a číslo bude opäť patriť k najpredávanejším v roku. Bude pravdepodobne úplne najpredávanejšie, teda úspešnejšie ako silné číslo 12/2016,“ dodal Roman Calík.

Techbox_ukazka prilohy appky_leto_2016_4
ukážka prílohy appky (zdroj: Techbox)
REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu