foto: .týždeň

Koncom marca sa začne Mediálna škola vydavateľstva W Press. Záujemci sa učia veci z praxe „na nezaplatenie“ od ostrieľaných novinárov. Celkom 12 interaktívnych lekcií, známi lektori, tvorivé úlohy a výjazd do terénu. To je Mediálna škola .týždňa 2019.

Prednášky sa budú konať od 19. marca až do júna v Bratislave na Partizánskej ulici, každý utorok v čase od 18-tej do 21-tej večer.

Vydavateľstvo na projekte nezarába a účtuje si len symbolickú sumu 349 eur za celé štúdium. Je to asi jedna z najlepších foriem na Slovensku, ako si doplniť, alebo získať nové vzdelanie v mediálnej oblasti.

„Mediálna škola .týždňa je vzdelávací projekt časopisu .týždeň, ktorý vznikol z iniciatívy redakcie ako platforma na odovzdávanie praktických novinárskych skúseností a výchovu budúcich novinárov,“ uviedlo ku vzniku školy na svojom webe vydavateľstvo.

„Tento projekt vznikol, pretože .týždňu záleží na spoločnosti, v ktorej žijeme a v ktorej majú médiá nezastupiteľnú úlohu. Súčasťou je aj výchova budúcej generácie novinárov pod vedením profesionálov a individuálna spätná väzba na tvorivú prácu študentov,“ dodalo vydavateľstvo.

Prihlásiť sa môžete do 12. marca na tomto linku > tu

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu