S environmentalistkou Miroslavou Plassman, ktorá vedie pobočku WWF na Slovensku, sa Adela porozpráva aj o téme „oslobodenia slovenských riek,“ ktorej sa venuje (zdroj: RTVS)

Už v piatok 21. mája o 22:30 na Dvojke privíta moderátorka Adela Vinczeová ďalších výnimočných hostí. Diváci RTVS sa v relácii „Trochu inak s Adelou“ môžu tešiť na komičku Simonu Salátovú, environmentalistku Miroslavu Plassman a mladučkú šachistku Agátku Berkovú.

So stand-up komičkou a stálou hostkou relácie Silná zostava Simonou Salátovou preberie Adela jej fascinujúci životný príbeh, aj recept na to, ako sa naučila vyrovnávať s rôznymi ťažkými životnými situáciami.

S environmentalistkou Miroslavou Plassman, ktorá vedie pobočku WWF na Slovensku, sa Adela porozpráva aj o téme „oslobodenia slovenských riek,“ ktorej sa venuje.

Do štúdia príde aj mladučká šachistka Agátka Berková, ktorá sa narodila v rómskej osade a dnes patrí medzi najväčšie slovenské talenty. S ňou a s jej otcom sa Adela porozpráva o ich živote a úspechoch.

A na záver si Adela spolu so Simonou Salátovou a Miroslavou Plassman zahrajú šach proti mladučkej talentovanej súperke Agátke. Ako táto šachová partička dopadne si nenechajte ujsť už v piatok 21. mája večer (22.30 h) v premiére relácie Trochu inak s Adelou na Dvojke:

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu