V spotoch v novej kampani na ochutené minerálky značky Mattoni si zatancujú Mária Doležalová a Marek Zelinka, finalisti tanečnej súťaže Českej televízie StarDance. „Prípravy pred natáčaním zahŕňali aj 14 dní celodenných tvrdých tréningov, kedy sme boli často so silami až na dne. Veríme ale, že sa to oplatilo a tešíme sa, keď nové spoty uvidíme v televízii,“ povedali o natáčaní Mária a Marek.

Autorom kreatívneho konceptu je agentúra Arnold, o produkciu sa postarala spoločnosť Armadafilms a režisérskej taktovky sa chopil Roman Valent.

,,Páči sa mi spojenie hereckých výkonov a 3D animácie, ktoré značka Mattoni vo svojich spotoch využíva často. Mojím cieľom je teraz spojiť príchuť ovocia s tancom našich protagonistov a prostredníctvom strihových efektov vytvoriť spot na vylepšené ochutené Mattoni. Navyše s hercami sa výborne spolupracuje a je vidieť, že naozaj vedia čo robia. Každý z nich prináša do spotu iný charakter – Marek vyzdvihuje umenie pohybu a choreografie a Mária vďaka hereckému šarmu zase emócie. Ich spolupráca je krásne vyvážená. Zábavné je to vtedy, keď sa stane, že si úlohy vymenia. Sú to profesionáli, a aj pri natáčaní troch spotov za deň si vedú výborne a nedajú na sebe spoznať známku únavy, “ povedal režisér Roman Valent.

ochutena Mattoni - Uhorka - limitovana ediciaInovované ochutené minerálky značky Mattoni sa objavia na pultoch predajní s novým dizajnom s príchuťou pomaranča, citrónu, granátového jablka, broskyne, maliny, bieleho hrozna, grapefruitu a limitovaná edícia s príchuťou uhoriek.

Cieľom inovácie je zvýšiť ich atraktivitu, hodnotu a rast produktovej kategórie. Mattoni chce ponúknuť vďaka vyššiemu obsahu ovocnej šťavy v minerálke „ovocnejší a šťavnatejší zážitok“.

Spoločnosť Karlovarské minerální vody, a. s. požiadala 6. mája 2016 Úrad priemyselného vlastníctva SR o udelenie ochranných známok na tieto nové etikety ochutených minerálok značky Mattoni:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu