Juraj Šoko Tabaček v show Takže tak (foto: Mall.tv)

Dvanásť pôvodných relácií, špičkový producent a obľúbené tváre, ktoré poznáte z televíznych obrazoviek. Necelý rok po začiatku vysielania v susednej Českej republike prichádza Mall.tv od pondelka 16. septembra aj na Slovensko.

Vlastnú produkciu, dvanásťhodinovú nočnú šou, ktorá u nás nemá obdobu, alebo nonstop živé prenosy zo Štrbského plesa, Lomnického štítu a bolešovického bocianieho hniezda, ponúkne internetová televízia zadarmo a bez registrácie.

Internetová televízia Mall.tv je súčasťou Mall Group (Mall.sk), prvej e-commerce skupiny, ktorá v regióne strednej a východnej Európy vsadila na výrobu vlastnej hranej tvorby.

Divákom ponúka pôvodné seriály ako aj pestrou škálou relácií od zábavných cez populárno-náučné, alebo športové až po reality šou a živé vysielanie. Sledovať ju je možné zadarmo, kedykoľvek kdekoľvek a na obrazovke akéhokoľvek zariadenia s internetovým pripojením alebo prostredníctvom mobilných aplikácií a smart televízorov.

„Prekračovanie hraníc audiovizuálnej tvorby je tým, čo sa pri internetovej televízii vyslovene ponúka. Zatiaľ sa nám to v rámci formátov, žánrov, jednotlivých spoluprác alebo zahraničných nakrúcaní darilo. V takom rozsahu, v akom vstupujeme na Slovensko, sme ale nikdy žiadne iné než české publikum neoslovovali. Prináša to množstvo prekvapivých zistení, nevyhnutných omylov, ale aj očakávanie, ako to všetko ľudia prijmú. Spolu s Danom sme preto, aby bolo pozitívne, urobili v uplynulých mesiacoch maximum a chceme v tom pokračovať. Tak uvidíme,“ povedal šéfproducent Mall.tv Lukáš Záhoř spustenie trojmesačného pilotného vysielania.

V produkcii Dana Dangla a s tímom, ktorý na Slovensku stojí za množstvom úspešných televíznych a online projektov, tak vzniká dvanásť úplne nových formátov od talkshow, cez relácie o varení až po seriály alebo Slow TV.

Atraktívne novinky budú doplnené reláciami, ktoré diváci poznajú už z českej podoby Mall.tv, a sledovať ich budú môcť zadarmo, kedykoľvek a kdekoľvek, a to na webe alebo prostredníctvom mobilných aplikácií a smart televízorov.

Už v týchto dňoch si tak budú môcť pozrieť relácie s množstvom obľúbených tvárí ako napríklad Adela Vinczeová, Dano Dangl a Andy Kraus, Juraj Šoko Tabaček, Milan Zimnýkoval, Silvia Šuvadová, Elena Podzámska, Anka Jakab Rakovská s Jankou Kovalčíkovou, alebo jeden z adminov Zomri.

„Internetová televízia reaguje presne na tempo dnešnej doby. Nenúti vás sedieť pred obrazovkou v konkrétnom čase, ale dáva vám slobodu vybrať si, kedy a čo chcete vidieť. Vážim si, že česká Mall.tv nám dala priestor vytvoriť niečo nové a jedinečné,“ uzavrel producent Dano Dangl.

Premiérové formáty Mall.tv:

Kavej

Spoznajte Kláru a Veroniku – dve východniarky, ktorí si prišli plniť sny do Bratislavy. Niekto im totiž povedal, že všetci šikovní ľudia patria práve do nášho hlavného mesta. Podarí sa im uspieť?

Réžia: Lukáš Zednikovič
Hrajú: Anka Jakab Rakovská, Janka Kovalčíková

foto: Mall.tv

Bullwar

Aktuálne témy zo spoločenského sveta a sveta šou biznisu. Lebo my diktujeme, čo budete čítať. Nechodíme za senzáciami, senzácie prichádzajú k nám. Sme profesionáli. Narodili sme sa pre žurnalistiku a žurnalistike sme oddaní každou bunkou svojho tela.

Réžia: Lukáš Zednikovič
Hrajú: Tomáš Mischura a atraktívni hostia

foto: Mall.tv

7×7

Sedem známych osobností slovenského šoubiznisu a 7 zákerných otázok, ktorých odpovede vás zrejme prekvapia.

Réžia: Martin Frimmer
Účinkujú: Juraj Šoko Tabaček, Milan Junior Zimnýkoval, Marián Čekovský, Dano Dangl, Adela Vinczeová, Andy Kraus, Jana Kovalčíková

Šuhajíci pri panvici – Varíme s Juniorom

Najatraktívnejšie, najrýchlejšie, najzaujímavejšie, najtradičnejšie, netradičné kuchtenie na sto spôsobov s ikonou televízneho varenia Juniorom a jeho kolegami kuchármi Marekom, Ferom a Barborou.

Réžia: Michal Masarovič
Účinkujú: Michal Junior Zimnýkoval a jeho Šuhajíci pri panvici

Nočná zmena

Pripravte sa na najdlhšiu talkshow na Slovensku! Helenkina „dlouhá noc“ je oproti tomuto slabý odvar všehodžúsu. Dvanásť a pol hodiny debatenia, varenia, hrania videohier a zábavy.

Réžia: Peter Šarkan Novák
Účinkujú: Peter Šarkan Novák

foto: Mall.tv

Stand-up Factory – feat. Temné Kecy

Nad životom môžete zaplakať alebo sa mu zasmiať. Naši hostitelia si zvolili to druhé, pretože na plačúcich ľudí by sa asi nikto nepozeral.

Účinkujú: Jaroslav „Jerry“ Szabó, Ivo Ladižinský a hostia

Takže tak

Diskusná panelová relácia, v ktorej moderátor Juraj Šoko Tabaček a jeho štyria hostia vtipnou formou reagujú na rôzne spoločenské témy a udalosti z domova i zo sveta.
Réžia: Michal Nemtuda

Účinkujú: Juraj Šoko Tabaček, Silvia Šuvadová, Michael Szatmáry, Bufeťák zo ZOMRI, Magický Rudolf

foto: Mall.tv

Kinopati

Relácia o filmoch s párom dvoch kinomaniakov. Jeden široký, druhý tiež nie je príliš bystrý. Ale obaja sú veľkí odborníci na nachos a nemý film so slovenským dabingom. Naši Kinopati určujú, ktoré treba určite vidieť.

Réžia: Michal Nemtuda
Účinkujú: Jaroslav „Jerry“ Szabó, Ivo Ladižinský

foto: Mall.tv

Divoké Anjele

Neobyčajná talkshow s neobyčajným moderátorom. Päť skúsených žien, úplne obyčajné otázky, no úplne uletené odpovede. Pripravte sa, miestami to bude poriadne horúce.

Réžia: Michal Nemtuda
Účinkujú: Jaroslav „Jerry“ Szabó a „divoké anjele“

NÁLOŽ s JOE TRENDYM

Týždenník, kde sa pozrieme za uplynulým týždňom očami odborníkov na hejty – Joeom Trendym.

Réžia: Michal Nemtuda
Účinkujú: Teo First, Michal Nemtuda, Matej Adámy

Top 7 Juraja Čurného

Milujete rebríčky? Tak teraz si prídete na svoje. Juraj Čurný si pre vás pripravil skutočné lahôdky. A tak uvidíte top 7 duetov Mekyho Žbirku, či top 7 slovenských komédií, ale aj top 7 najhorších československých coververzií všetkých čias.

Réžia: Michal Masarovič
Účinkujú: Juraj Čurný

foto: Mall.tv

Paranormal

Detský plač? Hýbajúce sa tiene? Tajomné postavy? Klasická noc Paranormal tímu. Buď pri tom aj ty, zažiješ poriadnu dávku strachu a napätia.

Réžia: Michal Masarovič
Účinkujú: Juraj Masarovič, Fabien Findura, Lambert Bathory, Tomáš Martišek

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu