Reklamná agentúra Elite Solutions sa rozrástla o nové posily a v blízkej budúcnosti má v pláne prijať ešte ďalšie. Agentúra tak po viacerých úspešných výberových konaniach výrazne rozširuje svoj tím. Pribudli Manuel Campagnoli, Vojto Kósa a Matej Valo. Elite ešte hľadá ďalšieho šikovného grafika a chce obsadiť aj pozície Social Media Managera a Account Executive.

Najväčšie zmeny sa udiali na kreatívnom oddelení, ktoré doplnil Manuel Campagnoli, kreatívec v minulosti pôsobiaci vo Wiktor Leo Burnett, MUW Digital či VCCP. Manuel Campagnoli s Elite projektovo spolupracuje od minulého roka. Od augusta 2015 bude zastávať pozíciu kreatívneho lídra agentúry.

Na pozíciu Senior Copywritera prichádza do Elitu Vojto Kósa, ktorý už má skúsenosti z Triadu, MUW Saatchi & Saatchi, Zaraguzy a naposledy z Pixel Federation.

Kreatívny triumvirát uzatvára Matej Valo, ktorý sa presunul z pozície Senior Account Managera bližšie ku kreatíve a doplnil rady copywriterov.

Okrem vyššie uvedených doplnil Elite svoje rady o dvoch nových Account Managerov, grafičku a programátora.

Voľné miesto stále čaká aj na ďalšieho šikovného grafika. V agentúre ponúkajú možnosť získať aj skúsenosti študentom, konkrétne na pozíciách Social Media Manager a Account Executive.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu