zdroj: Trnavské rádio

Trnavské rádio vyzýva poslucháčov, aby zostali doma. V tejto chvíli je to dôležité a zodpovedné. Dôležité je však aj to, aby všetci zostali dobre informovaní. Na konci minulého týždňa spustilo rádio na svojom webe www.trnavskeradio.sk aplikáciu Práve teraz.

Za krátky čas sa stala rýchlym a prehľadným zdrojom najdôležitejších informácií z regiónu Trnavy a širokého okolia – od Piešťan cez Hlohovec, až po Galantu.

Je náročné orientovať sa v spleti rôznych informačných zdrojov a statusov na sociálnych sieťach, a preto editori Trnavského rádia vyberajú pre poslucháčov to najpodstatnejšie vo zvuku z vlastného spravodajstva, oficiálnych stránok samospráv, autobusových prepravcov, župy, či kľúčových firiem v regióne. Webová aplikácia Práve teraz je vyladená pre čítanie na smartfónoch.

„Čaká nás náročné obdobie a Trnavské rádio chce byť aj zdrojom dobrej nálady a príjemným spoločníkom. Pripravili sme preto maratón pozdravov a odkazov. Bude to zrejme najdlhší koncert na želanie, aký si v rádiu pamätáme. Začína vo štvrtok 19. marca 2020 a potrvá najmenej do začiatku apríla.“ povedal Dušan Vančo, programový riaditeľ.

Ako to bude fungovať? Poslucháči môžu posielať hlasové správy prostredníctvom whatsapp aplikácie na číslo 0944 847 846, e-mailom na koncert@trnavskeradio.sk, alebo formou hlasovej správy cez facebook Trnavského rádia.

V každej hodine vyberie rádio najzaujímavejšie a najdôležitejšie pozdravy, alebo sa s poslucháčmi spojí naživo. Maratón pozdravov a odkazov bude Trnavské rádio vysielať počas pracovných dní medzi 6. a 18. hodinou.

Nie je nič dôležitejšie, ako chrániť seba i blízkych, a byť stále v kontakte s tými, na ktorých nám záleží. Trnavské rádio preto vyzýva: Zostaňte doma. My prídeme k vám cez rozhlasové vlny na frekvencii 103,9 FM.

(ts)

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu