Spolupráca denníka Hospodárske noviny a Rádia Expres na spravodajskom pokrytí volieb vyvrcholí už 6. marca, keď sa v štúdiu stretnú povolební lídri víťazných strán s moderátorom rádia Expres Braňom Závodským a šéfredaktorkou denníka Hospodárske noviny Marcela Šimkovou.

„Po prebdenej volebnej noci sme pripravili v spolupráci s Hospodárskymi novinami prvú povolebnú debatu s lídrami víťazných strán, ktorú budú moderovať Braňo Závodský a šéfredaktorka Hospodárskych novín, Marcela Šimková. Priamy prenos môžete počúvať a zároveň sledovať v nedeľu, 6.marca, skoro ráno od 8:00 do 10:00 iba na Exprese a na internetovej televízii Hospodárskych novín,“ povedal Igor Guttler, PR manažér Rádia Expres.

„Voľby budeme sledovať online počas celého volebného víkendu na HNonline.sk. Po 22:00 začneme monitorovať situáciu naživo z najdôležitejších volebných štábov. Do diskusií sa naživo zapoja aj zástupcovia slovenského biznisu priamo zo štúdia HNtelevízie. Veríme v najlepšie spravodajstvo a veríme v digitálnu budúcnosť, preto je HNtelevízia jednou z našich priorít. V spolupráci s najpočúvanejším rádiom sme našli synergie, ktoré umožnia priniesť počas marcových volieb najlepšie volebné spravodajstvo na slovenskom internete,“ povedal Ladislav Kováč, šéfredaktor HNonline.sk a online projektov vydavateľstva Mafra Slovakia.

Prečítajte si aj > Rozhovor – Ladislav Kováč: Sme miliónový hráč. Na online chceme ďalej rásť

Aktualizované 6.3.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu