Marek Polo Polomský (foto: MCC)

Martin Polo Polomský sa stal novým Brand ambasádrom značky Becherovka. Prvého ambasádora pre svoju značku hľadala spoločnosť Pernod Ricard Slovakia a na svojej pozícii sa bude primárne venovať spotrebiteľskej, ale tiež barmanskej komunite. Bude spolupracovať na marketingových kampaniach a eventoch tohto brandu.

Okrem svojho CV mal kandidát na nového brand ambasádora do spoločnosti Pernod Ricard zaslať aj 2-minútové video, na ktorom predstavil sám seba a objasnil, prečo by sa práve on mal stať prvým Becherovka ambasádorom. Do finálového kola postúpila dvaja kandidáti, ktorý sa museli obhájiť na osobných stretnutiach. Víťazom konkurzu sa stal práve Marek Polo Polomský.

„Myšlienka Becherovka ambasádora je inšpirovaná príbehom Jana Bechera, autora ikonickej zelenej fľaše Becherovky, ktorý sa nebál zrealizovať svoj sen. Jeho úspech poháňala túžba nechať sa inšpirovať, ale zároveň inšpirovať druhých. Vďaka tomu sa mu podarilo vytvoriť niečo vskutku výnimočné. A práve takého človeka sme hľadali aj my. Aj takýmto spôsobom totiž chceme kontinuálne pokračovať v stratégii omladzovania značky a budovaní bližšieho puta so spotrebiteľmi,“ povedala brand manažérka značky Zuzana Benková a dodala: „Verím, že nový ambasádor Becherovky bude svoju prácu robiť s vášňou a radosťou – presne tak, ako Ján Becher.

Marek Polomský má 25 rokov a za sebou moderátorské aj marketingové skúsenosti, úspešne ukončil štúdium na Filozofickej fakulte Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici.

Je tvorcom vlastnej motivačno-inšpiratívnej talkshow s názvom Povec ty, ktorá je jeho vášňou.

K získaniu prestížnej pozície povedal: „Inzerát na Becherovka ambasádora mi poslala kamarátka. Keď som si pozrel zadanie a samotné spracovanie ponuky, hneď som vedel, že toto je moja cesta. Cítim skutočne veľkú zodpovednosť, pretože som sa stal na Slovensku prvým Brand ambasárom pre silnú a veľkú značku. V minulosti som mal dobrý vzťah k Becherovke, ale momentálne ju začínam milovať – je to fantastický spirit a ojedinelý love brand. Veď kto by ju nemiloval?,“ povedal Polo.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu