Ako informoval denník Nový Čas Marianna Ďurianová, ex-hlásateľka večerných Televíznych novín TV Markíza sa stala súčasťou redakcie Nového Času. Správu som aktualizoval v spodnej časti, Mariana Ďurianová bude pôsobiť v online redakcii v relácii Nový Čas Správy, ako redaktorka a moderátorka.

Marianna Ďurianová sa po prestávke, ktorú trávila starostlivosťou o svojho syna Romana (3), vracia do médií. Pracovať bude pre najväčšie vydavateľstvo na Slovensku Ringier Axel Springer. Správu priniesol ako prvý denník Nový Čas, ktorý pod toto vydavateľstvo patrí.

„Teším sa najmä na to, že sa mi obnoví pracovný rituál, že budem mať taký ten stereotyp, na ktorý sa všetci sťažujeme. Ale keď ho nemáme, tak nám chýba,“ povedala pre denník Nový Čas Marianna Ďurianová.

Marianna Ďurianová sa vrátila z materskej dovolenky do TV Markíza v novembri 2013 a  pracovala v nej až do februára 2014, kedy odišla. František Borovský, vtedajší generálny riaditeľ konkurenčnej TV JOJ sa chválil, že sa mu ju podarilo získať do JOJky, kde bude mať svoju vlastnú reláciu. Nakoniec z toho nič nebolo.

Podľa mojich informácií, Borovský dostal následne v televízii JOJ výpoveď a vedenie odmietlo niesť zodpovednosť za prípadnú pokutu, ak by sa TV Markíza obrátila na súd pre porušenie opcie vyplývajúcej z pracovnej zmluvy. Ďurianová, sa tak vracia do médií po prestávke.

Vydavateľstvo Ringier Axel Springer rozširuje svoj tím o mediálne známu osobnosť Mariannu Ďurianovú, ktorá mu ešte viac posilní dlhodobo budovaný image.

Aktualizované:

„Len pre spresnenie. Z TV JOJ som odišiel na vlastnú žiadosť, a pokiaľ ide o správy týkajúce sa vydavateľstva RAS, tie nechcem nijakým spôsobom komentovať, “ povedal pre Masmediálne.info František Borovský.

Aktualizované 13.10.:

Marianna Ďurianová bude pôsobiť na pozícii redaktorky, resp. moderátorky online redakcie denníka Nový Čas v relácii pod názvom Nový Čas Správy.

Pozrite si aj video denníka Nový Čas:

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu