Všimli sme si, že značka Jika vo svojej skupine fanúšikov na sociálnej sieti Facebook aktuálne zverejnila fotografiu s kúpeľňovými doplnkami na ktorej je vyobrazené mydlo, ktoré vyzerá ako napadnuté plesňou. 

„Vytvořte si krásnou a útulnou koupelnu se stylovými doplňky. Vyberte si z naší originální nabídky ty, co padnou do oka vám i vaší koupelně. Vybírejte na http://bit.ly/JIKA_doplnky„, zverejnila Jika fotografiu spolu s komentárom na svojom Facebooku.

PR aktivity značky Jika zastrešuje agentúra Botticelli, podľa údajov zverejnených na stránke Jika.cz. Zisťujeme podrobnosti o aktuálnej marketingovej komunikácii značky.

Aktualizované: „Značka Jika nebude na tento článok reagovať a já toto prianie klienta rešpekujem,“ vyjadrila sa Lucie Firlová z PR agentúry Botticelli.

Posúďte sami:

Jika doplnky

Značka Jika je tradičná značka sanitárnej keramiky českého pôvodu, ktorú má vo svojom produktovom portfóliu švajčiarska spoločnosť Laufen, ktorá je súčasťou španielskej skupiny Roca. Spoločnosť Roca Group je najväčšou spoločnosťou na svete v segmente kúpeľní.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu