Utajený šéf (foto: TV Markíza)

Extrémne premeny Slovensko prekonali všetky doterajšie rekordy, Utajený šéf je zatiaľ najsledovanejším programom celého týždňa.

Pôvodná tvorba televízie Markíza slávi celý týždeň výrazné divácke úspechy a obsadzuje najvyššie priečky v rebríčkoch sledovanosti.

Vo štvrtok, 21. novembra 2019, sa najsledovanejším programom dňa v rámci strategickej cieľovej skupiny 12-54 stal komediálny seriál Horná Dolná.

Premiérová epizóda s názvom Zmiznutí dosiahla v tejto obchodne podstatnej cieľovej skupine v rámci aktuálnej jesennej sezóny 3. najvyšší rating 9,4 % a nadpriemerný trhový podiel 25,5 %. Túto prízemnú zábavu si vychutnalo 424-tisíc divákov starších ako 12 rokov.

Predposledná premiérová epizóda 2. série reality šou Extrémne premeny Slovensko sa v stredu, 20. novembra 2019, stala v cieľovej skupine 12-54 najsledovanejším nespravodajským programom dňa a opäť prekonávala rekordy.

Vôbec prvý raz vo svojej doterajšej histórii prekonala ratingovú desiatku, keď zaznamenala v rámci oboch sezón absolútne najvyšší rating 10,5 % a rovnako aj trhový podiel 32,3 %.

Emotívny príbeh osudom ťažko skúšanej Kristíny Bunčákovej, ktorej sa pod vedením skúseného trénera Maroša Molnára podarilo schudnúť až 49 kíl, pritiahol k obrazovkám 506-tisíc divákov vo veku nad 12 rokov, čo je taktiež najvyšší počet v doterajšej histórii tejto šou.

Celkovo najsledovanejším stredajším programom sa v oboch cieľových skupinách stala relácia Počasie.

V cieľovej skupine 12-54 dosiahla vysoko nadpriemerný rating 10,8 % a trhový podiel 30,8 %, v rámci širšej cieľovej skupiny 12+ ide zatiaľ s 621-tisíc divákmi pri obrazovkách o najúspešnejší program celého týždňa.

Tretia priečka v stredajšom rebríčku sledovanosti patrila podvečernému seriálovému hitu Oteckovia, ktorý v cieľovej skupine 12-54 dosiahol v rámci aktuálnej jesennej sezóny 2. najvyšší rating 9,9 % a nadpriemerný trhový podiel 34,5 %.

Ďalšie príbehy štvorice najpopulárnejších slovenských oteckov si nenechalo ujsť 503-tisíc divákov starších ako 12 rokov, čo je taktiež 2. najlepší výsledok v rámci aktuálnej série.

Zatiaľ najsledovanejším programom celého týždňa sa v cieľovej skupine 12-54 stala 2. premiérová epizóda novej reality šou Utajený šéf.

Aj v zostrenej futbalovej konkurencii zaznamenala v utorok, 19. novembra 2019, excelentný rating 11,0 % ako aj trhový podiel 31,4 %.

Na to, ako si výkonný riaditeľ siete supermarketov poradí v koži radového brigádnika, bolo zvedavých až 578-tisíc divákov vo veku nad 12 rokov, pričom v tejto univerzálnej cieľovej skupine zatiaľ ide o najsledovanejší nespravodajský program týždňa.

V pondelok, 18. novembra 2019, obsadil čelo rebríčka sledovanosti kultový komediálny seriál Susedia, ktorý neohrozila ani neštandardná konkurencia šou Milujem Slovensko na Jednotke RTVS.

Premiérová epizóda s názvom Vitaj doma, kičibaba dosiahla v cieľovej skupine 12-54 nadpriemerný rating 9,4 % a trhový podiel 25,4 %, k obrazovkám pritiahla celkovo 445-tisíc divákov vo veku nad 12 rokov.

Dáta sú uvedené v meraní LIVE + VOSDAL + HOSTIA. Zdroj dát: PMT/KANTAR SLOVAKIA

(ts, red)

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu