S účinnosťou od 26.2.2015 prevzal vedenie IT oddelenia v Ringier Axel Springer Maroš Mullner, súčasný IT riaditeľ z Azet.sk, ktorý nahradí vo funkcii doterajšieho šéfa IT Borisa Adamca. Zo svojej pozície zodpovedá Maroš Mullner za riadenie IT aktivít pre Ringier Axel Springer Slovakia, ako aj spoločnosť Azet.sk, zabezpečenie spoľahlivej prevádzky IT, serverov, celého newsroomu s ohľadom na spoločnú stratégiu firiem.

Maroš Mullner sa stal novým IT riaditeľom vo vydavateľstve Ringier Axel Springer Slovakia - Maroš Mullner
Maroš Mullner

Maroš Mullner (34) má viac ako 9-ročné skúsenosti v oblasti informačných technológií. V období 2006 – 2007 pracoval v spoločnosti Kia Motors Slovakia na pozícii správcu sieťovej infraštruktúry pre užívateľskú aj výrobnú časť a správu podporných systémov.

Svoju kariéru v spoločnosti Azet.sk odštartoval v roku 2007, postupne v nej vystriedal viacero pozícií v oblasti IT, pričom jeho súčasná pozícia v tejto spoločnosti je funkcia technický riaditeľ. Maroš Mullner  pozná dobre problematiku IT, ako aj strategické ciele oboch organizácií Ringier Axel Springer a spoločnosti Azet.sk.

„Predovšetkým úspešné výsledky Maroša Mullnera na jeho predchádzajúcich pozíciách boli pre nás tým rozhodujúcim momentom pri výbere riaditeľa IT oddelenia. Menovanie Maroša Mullnera do funkcie riaditeľa IT oddelenia pre Ringier Axel Springer je pokračovaním v stratégii rozvoja a podpory spoločného odhodlania pretvoriť spoločnosť Ringier Axel Springer na lídra v oblasti digitálneho publikovania na slovenskom trhu. Marošovi do novej funkcie prajem veľa úspechov,“ povedal Milan Dubec, generálny riaditeľ vydavateľstva.

[message_box title=“O vydavateľstve:“ color=“red“]Spoločnosť Ringier Axel Springer Slovakia, a. s., je najväčší multimediálny vydavateľský dom na Slovensku. Vydáva absolútne najčítanejší denník Nový Čas. Vo svojom portfóliu má aj magazíny, knihy, online portály, e-shop a aplikácie pre iPad, iPhone a Android. Od decembra 2010 vlastní vydavateľstvo Ringier Axel Springer Slovakia 70 %-ný podiel v spoločnosti Azet.sk, ktorá je jednotkou na slovenskom internetovom trhu.

Ringier Axel Springer Slovakia je súčasťou švajčiarsko-nemeckej vydavateľskej skupiny Ringier Axel Springer Media AG, ktorá je vedúca integrovaná multimediálna korporácia v strednej a východnej Európe. Spoločnosť so sídlom vo švajčiarskom Zürichu vydáva noviny a časopisy, prevádzkuje webové a mobilné platformy a vlastní tlačiarne. Ringier Axel Springer Media AG je joint venture spoločností Ringier AG a Axel Springer AG[/message_box]

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu