Maroš Varga prichádza z prostredia mobilného operátora O2 Czech Republic a nahrádza doterajšieho riaditeľa obchodného oddelenia Jiří Otevřela, ktorý prechádza na strategickú manažérsku pozíciu a bude riešiť starostlivosť o kľúčových zákazníkov a riadiť obchod portfólia naprieč celou mediálnou skupinou Mafra.

„Maroš Varga je posilou do vedenia nášho obchodného tímu, očakávame, že veľkou mierou prispeje k jeho ešte väčšej profesionalizácii, napomôže s transformáciou našich obchodných oddelení smerom ku cross mediálnym ponukám a prinesie nový pohľad na predaj našich produktov,“ povedal Jiří Otevřel, riaditeľ stratégie obchodu mediálnej skupiny MAFRA.

Maroš Varga naposledy pôsobil na rôznych manažérskych pozíciách v spoločnosti O2 v Českej republike. Vo vydavateľstve Mafra bude mať na starosti regióny a on-line biznis v rámci platených a neplatených titulov.

„Mediálna skupina MAFRA sa za posledný rok rozšírila a do budúcnosti sa chystá ešte viac rozširovať svoje portfólio o niekoľko nových projektov a akvizícií, preto posilňujeme obchodný manažment v rámci celej skupiny,“ povedal Štěpán Košík, predseda predstavenstva mediálnej skupiny MAFRA.

Maroš Varga, Mafra
Maroš Varga (zdroj foto: Mafra)

Maroš Varga je absolventom TUKE, Technickej univerzity v Košiciach, kde študoval na Fakulte baníctva, ekológie, riadenia a geotechnológií, je absolvent z roku 1997.

Začínal prácou pre spoločnosti Siho, či DomiCall, aby v roku 2006 mohol nastúpiť do spoločnosti Microsoft Czech Republic, kde pôsobil ako Telesales manager až do roku 2008.

Najdlhšie, až 7 rokov pôsobil v spoločnosti Telefonica/O2 Czech Republic, do ktorej nastúpil v roku 2009 a až do roku 2010 pôsobil na pozícii Outbound Campaigns Manager. Neskôr, v rokoch 2010 až 2012 pôsobil ako Senior Manager for customer retention, 2012 až 2013 na pozícii Senior Manager, v Customer Care Call Centres a na pozícii Senior Sales Manager od februára 2013 až do roku 2016, keď prešiel do vydavateľstva Mafra.

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu