Martin Daňo

Martin Daňo je novinár, na jednej úrovni napr. s Konštantínom Čikovským z denníka N, ale používa kameru, namiesto pera. Vedie web GINN.press a informuje verejnosť o kauzách, prevažne zo súdnej oblasti.

Doteraz spolupracoval s kontroverzným občianskym aktivistom Rudolfom Vaským na tvorbe satirickej youtuberskej relácie pod názvom Takže tak!. Túto spoluprácu Daňo ukončil.

„Oficiálne potvrdzujem, ukončil som spoluprácu s Rudolfom Vaským, ako kamaráti sme ďalej, ale nemôžem ďalej podporovať určité veci a znášať niektoré názorové rozdiely medzi nami, ktoré vznikli medzičasom,“ povedal vo svojom videu Martin Daňo.

„Neviem čo bude s reláciou Takže tak, buď to ukončíme úplne, málo kto má takúto sledovanosť ako mi máme, ale nedá sa to posunúť vyššie. Robíme to už tretím ročníkom ale, mnohí so mnou nebudete súhlasiť, ale to sa nedá za jednu reláciu vypočuť päťdesiat nadávok, dá sa to raz za čas, ako to robí Zdeněk Pohlreich, napríklad, ale nie v každom druhom slove,“ doplnil Daňo.

„Mňa to unavuje, stratil som iskru a ten zápal, ale nielen kvôli tomu aj kvôli tomu, že tu treba bozkávať nohy Borisovi Kollárovi, že to je božstvo a najlepšia spása pre Slovensko, s čím ja hrubo nesúhlasím,“ povedal Martin Daňo.

„Tak ako nesúhlasím s tým, že Vaský začal robiť kauzu okolo tej pošahanej Melekovej, čo počúrala ten korán a spálila (…) nesúhlasím s tým, nepáči sa mi to,“ doplnil Daňo.

„Keď sa nedá posunúť naša spolupráca o krok vyššie, aby sa Vaský skultúrnil, a pokúšal som sa o to, tak nemá význam ísť ďalej, každý pôjdeme vlastnou cestou,“ povedal k ukončeniu spolupráce Martin Daňo.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu