Martin Jakubec sa stal zakladateľom klubu Green Man a obchodným partnerom projektu.

logo Green ManSlovenský spevák a zabávač Martin Jakubec známy z účinkovania v show Sladký život televízie JOJ si prostredníctvom svojej spoločnosti Maja Production v mesiaci marec zaregistroval doménu greenman.sk a v júni požiadal ako súkromná osoba na Úrade priemyselného vlastníctva SR o registráciu ochrannej známky na názov Green Man.

Martin Jakubec, zdroj MJ„Keďže s realitami dlhšie podnikám striedavo, teraz aktívne rozbieham svoj ďalší z aktívnych biznisov pod vlastnou značkou. Hlavný záber je B2B Green resort v duchu zelenej myšlienky až po realizácie developerských projektov a správy luxusných nehnuteľností pre náročnú klientelu. Preto som sa rozhodol pre tento jedinečný projekt a venovať sa mu popri ostatným aktivitám naplno,“ povedal pre Masmediálne.info Martin Jakubec.

„Green man je profesionálna team bussines leader spoločnosť špecializujúca sa výhradne na predaj a správu luxusných nehnuteľností na zelenom rezorte. V rámci svojej činnosti sa sústreďuje na najnáročnejšie potreby zákazníkov preferujúcich luxusný spôsob životného štýlu na poli zeleného areálu – golfu,“ uvádza webová stránka projektu.

reprefoto Greenman.sk

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu