Martin Jakubec (zdroj foto: MJ)

Martin Jakubec odštartoval v novembri novú politickú kariéru, stal sa podpredsedom strany Národná koalícia a kandiduje na predsedu Bratislavského samosprávneho kraja. Svoj návrat do politiky ohlásil na tlačovej besede s novinármi, nasledovala séria animovaných spotov, ktoré mali za cieľ osloviť mladé publikum. Aktuálne sa predstavil v novom spote, ktorý odštartoval druhú fázu kampane. Kampaň vznikala in-house.

„Kampaň je prvou etapou a začiatkom pripravovanej veľkej kampane s mojím predstavovaním pred verejnosťou z pozície nepolitika, kandidáta a budúceho zástupcu verejnosti. Keďže mnoho ľudí ma vníma iba ako úspešného biznismana, producenta a speváka z televízie, chcem ukázať aj svoj iný profil odborne zdatného a fundovaného mediálneho hráča,“ povedal o kampani pre MediaWatch.Dog Martin Jakubec.

„Stále ešte ľudia nemajú ucelený môj profil, rád by som ukázal druhú tvár Martina Jakubca, ako prvú pomoc pre chorľavé Slovensko. Chcem zdôrazniť, že moja osoba je obklopená skutočnými odborníkmi na oblasti verejného života a sme pripravení spoločnými silami ponúknuť zmenu a alternatívu pre národ,“ doplnil Jakubec.

Pozrite si nový spot:

„Kampaň bude mať podobu viac stupňových podporných aktivít od billbordov, cez scénické rozhovory, stretnutia s občanmi, animované spoty, verejné podujatia, mítingy a mnohé na pokračovanie. Sústreďujem sa na potreby občanov dnes primárne obyvateľov Bratislavského kraja keďže sa uchádzam o dôveru práve týchto občanov. Nasledovať bude podanie pomocnej ruky pre zvyšok Slovákov. Bratislavské voľby do župy sú bránou k veľkým počinom, ktoré plánujem,“ povedal Martin Jakubec.

„Zameriavam sa na sociálne siete, blogy, verejné diskusie a portály. Samozrejme budeme sa brandovať v printových aj elektronických médiách. Samozrejme všetky podoby osobného PR a priameho kontaktu s občanom,“ dodal Jakubec.

„Cieľová skupina vždy primárne boli ľudia strednej a staršej generácie ktorí potrebujú nádej na zlepšenie ich životnej situácie. Je o mne známe že práve táto generácia ľudí stojí za mnou po celom Slovensku. Pracujem s touto generáciou ľudí vyše 12 rokov v regiónoch Slovenska cez moju osvetovú, kultúrnu a dobročinnú aktivitu. No čoraz viac ako mladý človek si uvedomujem vážnosť zlej situácie pre mladú generáciu, ktorá vlastne nemá žiadne istoty ani chuť žiť na Slovensku. Je to až ohromujúci zlý stav keď stratili dôveru v svoju krajinu. Preto idem do politiky aby som tento stav zvrátil, nemôžem sa už pozerať na nečinnosť ľudí a iba na prázdne slová. Som muž činu,“ dodal Martin Jakubec.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu