záber z reklamného spotu

Martina Jakubca netreba zvlášť predstavovať, je politik, spevák, showman, právnik, absolvent PEVŠ, majiteľ televízie Senzi TV a TV Osem a produkčnej spoločnosti Maja Production, ktorá spot pre spoločnosť NaturaMed vytvorila. Kampaň používa nástroje PR, online prostredie, call centrum a TV reklamu. Zisťovali sme ako vznikala idea kampane a aká je cieľová skupina.

“Keďže som veľmi populárny v Českej republike vďaka Šláger TV, oslovila ma firma pôsobiaca v Českých Budejovicích. Raz som sa zmienil, že chcem začať zdravšie žiť a tak som si nejako pritiahol do života tento produkt. Povedali sme si, že keďže sa cítim vitálne ja, nech sa cítia aj moji priatelia, fanúšikovia a kto po tom túži,“ povedal pre mediawatch.dog! Martin Jakubec.

„Cieľová skupina je bez rozdielu na vek, je určená úplne všetkým, čo chcú mať zdravo fungujúce oči, srdiečko, tlak, a činnosť mozgu. Cieľová skupina ďalej je určená ľudom ktorí nekonzumujú ryby vo všeobecnosti, a tým pádom majú nedostatok vitamínu D3 a omega mastných kyselín, ktoré si telo nevie samo vyrobiť,“ doplnil Jakubec.

Pozrite si spot:

NaturaMed – Omega Marine Forte+ (Martin Jakubec, ako ambasádor produktu pre SR)

Martin Jakubec sa stal ambasádorom značky OmegaMarine Forte + na Slovensku, zisťovali sme, ako bude komunikovať produkt konečným spotrebiteľom.

„Prezentácie prebiehajú interaktívnym spôsobom, priamo s kontaktom s ľuďmi prirodzene, nie silenou reklamou, ale priamym kontaktom, kde ľudia vyskúšajú účinky produktu, napríklad na mojom koncerte, stretnutí s občanmi na koncertoch, festivaloch, v kultúrnych domoch, v zariadeniach kdekoľvek, nemáme problém. Produkt je unikátny tým že je priamo mnou ponúkaný ľudom. PR okolo neho ako sú články, blogy, portály zdravia, TV reklama sú len doplňujúcou podporou marketingu. Nie je nič lepšie, keď si ľudia sami produkt vyberajú a testujú v teréne,“ povedal Martin Jakubec.

Pozrite si vizuál kampane:

zdroj: MAJA PRODUCTION


Prečítajte si tiež:

Martin Jakubec: Točíme bláznivú komédiu na slovenský spôsob

 

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu