Martin Jakubec (zdroj foto: M.J.)

Prečítajte si rozhovor so slovenským spevákom, showmanom, právnikom, absolventom PEVŠ, podnikateľom, majiteľom televízie Senzi TV a TV Osem a produkčnej spoločnosti Maja Production.

Martin Jakubec, zdroj foto M.J. - obr. 4
zdroj: M. J.

Ako hodnotíte reláciu Sladký život TV JOJ a svoje účinkovanie v nej? Čo vám to dalo?

Celebritná šou Sladký život a moje účinkovanie v nej mne dalo veľa. Preto že som mohol ľuďom sa priblížiť a ukázať im čo doteraz nemali možnosť o mne vedieť a vidieť. Bol som priamy, spontánny na nič som sa nehral ako ostatní v šou a preto ako jediný som získal najsilnejšou pozíciu a bol som najdlhšie obsadzovaná celebrita do epizód, spolu som bol až 20 epizód Sladkého života čo niektorí len 3-4 diely. Vďaka tomu som sa stal tvárou šou prvej aj druhej série lebo ako jediný som pútal diváka a držal ho v napätí čo Jakubec opäť predvedie, povie, ukáže. Moje časti lámali rekordy sledovanosti. Pomohol mi k tomu môj miláčik pes Yogi ktorý sa stal maskotom popri mne a dokonca ma miestami aj zatienil. Pes ktorý má všetko a má sa lepšie ako jeho pán. Vlastne on sa stal môj pán. Šou ma priblížila medzi ľudí čo pochybovali alebo nepoznali ma a vďaka tomu sa ku mne začali hlásiť mladí ľudia na kvantná a davy. Stal som sa pre nich vzor a inšpirácia do života. Vďaka tomu dnes robím kauča , prednášam ako viesť život, ako zarábať milióny, píšem knihy atď. Mladí ma chcú na svoje svadby ako polnočné prekvapenie čo je úplna topka. Bez Jakubca a Abu čabu dabi nie je žiadna svadba!

Chystáte film? O čom bude? Kedy bude v kinách?

Martin Jakubec, zdroj foto M.J. - obr. 5
zdroj: M. J.

Film bude prevratnou porevolučnou tvorbou na Slovensku. Točíme bláznivú komédiu na slovenský spôsob. Bude to niečo ako Troškove slunce seno … ale podstatne lepšie, zábavnejšie a aj prevratnejšie. Film bude obrazom dnešnej doby, na živote na dedine ale aj vo veľkom meste.

Viac generačné vzťahy, kopec srandy z leta, v hlavnej úlohe ja ako chlapec ktorý sníva a plní si sen byť kráľ zábavy. Zo začiatku najväčší smoliar a na pospas výsmechu a následne sa karta obracia. Začíname v socialistickom retro čase a vraciame sa v čase do reality.

Film sa odohráva na v plnom prúde retro socialistickom prostredí malebnej dedinky Semenište, kde hlavná rodinka protagonistov rodina Martincová vyznáva tradície a rituály. Stereotyp hlavnej postavy Jakuba Martinca natoľko unavuje a škrtí, že sa rozhodne z diery levovej, vypadnúť do sveta – veľkomesta. Ohúrený novým životným štýlom hľadá útočisko medzi rovesníkmi, kde nenachádza pochopenie až do momentu kým sa neprejaví v akcii. Plní si svoj veľký sen! Kým sa mama strachuje o milovaného synáčika, otec zakrýva svoj nemanželský pomer s bývalou kolegyňou, na povrch vychádzajú nové skutočnosti, Jakub spoznáva svojho nového súrodenca Botu ktorý prišiel z Kazachstánu. V meste sa odohráva lov Jakuba na jeho obete a v Semeništi sa modlia oddané fanúšičky Jakuba za jeho slávu a úspechy. Bláznivý letná komédia, ktorá sa stáva prevratným porevolučným dielom a Jakub Martinec sa stáva Kráľom zábavy v bývalom Československu.

Martin Jakubec, komedia Fenomen, zdroj foto M.J.
zdroj: M. J.

Martin Jakubec – prototyp self-made mana a miláčik žien (vyššieho veku) vystupuje z limuzíny na vrchole vlastnej kariéry a dosiahnutej spokojnosti. Čo je však za tým? Podporovaný vlastnou rodinou a miestnimi postavičkami sa cez speváka na ľudových zábavách v mladom mužovi rodí nezničiteľný potenciál a drobné hviezdne maniére. Detstvo bez trpkých skúseností z neho vymodeluje miláčika dedinských zábav, miestnu celebritu zásobovanú láskou a obdivom. V meste hriechu sa z Martina Jakubca, bohabojného, zásadového speváka ľudoviek stáva – Jakub Martinec, hriešnik, nezávislá, sebavedomá bytosť idúca za každú cenu za vlastným predurčením – stať sa ambasádorom zábavy, pričom spoznáva samého seba a zisťuje, kým vo vnútri skutočne je.

Cieľom filmu je pritiahnutie pozornosti diváka ísť do kina na konečné „uletenú“ bláznivú komédiu pre všetky generácie. Snaha poriadne sa zabaviť v kine je hlavným zámerom tvorcov. O zábavu bude naozaj postarané pretože sa dočkáte nečakaných zvratov, zaujímavých príbehov mladej partičky hudobníkov v konfrontácii so seniormi. Zrejme najväčším paradoxom vo filme bude práve spolunažívanie Jakuba s kolektívom okolo neho obletujúcich starších žien, ktoré vytvorili v snímke doslova prevratné výkony.

Premiéra je plánovaná na 17. februára 2017 ak nám nič neprekazí plány natáčania. Leto je v plnom prúde.

Aktualizované: „Film Fenomén s nizkorozpočtom 650 tis EUR a jeho produkcia bola produkčne a manažérsky zastavená vo chvíli náhleho úmrtia producenta a garanta projektu pána Ľuba Gregora v roku 2016. Bol jediným človekom ktorý veril sile tohto projektu. Vo filme mal stvárniť hlavnú postavu môjho otca. Jeho zanietenie pre tento projekt ma veľmi napĺňalo radosťou no veľké sklamanie prišlo jeho odchodom. Veľmi ma to zasiahlo. Od toho momentu projekt ostal v šuflíku nedokončený. Nikto iný neveril myšlienke tvorby komediálného žánru, ktorý by odhalil moju pravú tvár,“ uviedol pre Mediahub.sk Martin Jakubec.

Martin Jakubec, zdroj foto M.J. - obr. 2
zdroj: M. J.

Televízia TV8 dostala od Rady pre vysielanie a retransmisiu pokutu 30 tisíc eur za súťažnú audiotextovú reláciu. Ako to vnímate? Bude pokuta pre televíziu likvidačná?

V tejto chvíli nie je pokuta ani sankcia stanovené. Naša televízia Osem je výhradne jediná interaktívna televízia na Slovensku ktorá poskytuje hry vedomostné, súťažné, náučné, hudobné zábavné formáty na báze audiotextového princípu volania, ktorí diváci akceptujú a sú si ho vedomí. Akékoľvek nedorozumenia, sankcie ktoré sú právoplatné, sú pre nás záväzkom a počíta sa s takýmito situáciami. Pokuty nie sú likvidačné, pretože mesačné náklady na prenosy sú násobne vyššie a sú alokované. Svoju úspešnú činnosť originality vysielania predstavujeme divákom už viac ako 6 rokov.

Martin Jakubec, zdroj foto M.J.
zdroj: M. J.

Aké máte plány s projektom Green Man? V akom je štádiu?

Green man je bussines partner ktorý sa stará o naších klientov na zelenom poli – v golfovom rezorte. Primárne spravujeme nehnuteľnosti, predávame a nakupujeme domy pre našich klientov, ktorý preferujú pohodlný a luxusný spôsob života a bývania. Staráme sa aj o správu zelených plôch, záhrad a závlah terás luxusných domov. Ďalej riešime individuálne požiadavky majiteľov jednotlivo k ich službám a maximálnej spokojnosti. Projekt mi dodal nový pohľad a pokoj v sebarealizácii.

Aké projekty chystáte? Aké máte plány?

Momentálne sa plno venujem iba vystupovaniu po Slovensku v rámci letnej sezóny je kopec kultúrnych podujatí a festivalov zábavy kde účinkujem. Popri natáčam film a hosťujem na pokračovaní natáčania nových epizód Sladký život. Pred nedávnom som dotočil reláciu Bez servítky. Každú nedeľu vysielam naživo v šou Hudobné želania na TV Osem. Asi najpútavejšie bude že s autorom spovede Mikuláša Černáka, Dávidom Kičinom píšeme prevratnú spoveď a knihu zo zákulisia šoubiznisu, ktorá vychádza na moje 33 Kristové roky v novembri na pulty. V nej Jakubca spoznáte ako nikdy predtým. Bude veľmi veselo na Slovensku po jej uvedení….

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu