Martin Jedlička (foto: Panasonic)

Za marketingovú komunikáciu značky Panasonic na českom slovenskom trhu bude zodpovedný Martin Jedlička. Nová posila prichádza do tímu japonského výrobcu spotrebnej elektroniky s jasnou víziou. So značkou, ktorá v tomto roku oslavuje 100. výročie, chce osloviť nové skupiny zákazníkov.

Martin Jedlička má viac ako 15-ročné skúsenosti z rôznych marketingových a obchodných pozícií, ktoré zastával v národných a nadnárodných spoločnostiach pôsobiacich v oblasti IT a spotrebnej elektroniky.

V minulosti viedol marketingové tímy spoločností LG Electronics a T-Mobile v Českej republike, na svojom konte má množstvo úspešných produktových a brand buildingových kampaní.

V spoločnosti Panasonic bude Martin Jedlička zodpovedný za tvorbu a realizáciu kompletnej marketingovej komunikácie na českom a slovenskom trhu.

Do tímu nastúpil v období, kedy sa pozornosť sústreďuje nielen na oslavy 100. výročia existencie spoločnosti, ale aj zvyšovanie jej trhového podielu a podpory povedomia o značke. Aj preto chce intenzívne a inovatívne pracovať s jej súčasnými a budúcimi zákazníkmi – predovšetkým generáciou Y a Z.

„Storočné jubileum vnímam ako jedinečnú prežitosť na realizáciu komunikačných aktivít, ktoré môžu byť pre ďalší pozicioning značky doslova prelomové. Verím, že v spolupráci s mojim tímom sa nám podarí vniesť do komunikácie značky novú dynamiku, vďaka ktorej dokážeme upútať na výnimočné produkty a technológie Panasonic pozornosť, akú si zaslúžia,“ povedal Martin Jedlička, nový Marketing Communication Manager Panasonic CZ/SK.

(ts)

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu