Martin Pastierovič (zdroj: Ringier Axel Springer Slovakia)

Vo vydavateľstve Ringier Axel Springer Slovakia vznikla od novembra 2016 nová pozícia – vydavateľ pre magazínové tituly. Doterajší riaditeľ digitálnej transformácie vydavateľstva Martin Pastierovič ju bude zastávať.

Martin Pastierovič bude po novom zodpovedať za obsahovú stratégiu a výkon všetkých magazínových titulov vydavateľstva s výnimkou millenials portálu Noizz.sk, za ktorý i naďalej zodpovedá Milan Konečný v pozícii Chief Digital Officer.

„Martinovi Pastierovičovi prajem veľa úspechov na novej pozícii a verím, že jeho dlhoročné novinárske skúsenosti ako aj znalosť procesov a vzťahy, ktoré získal za viac 15 rokov pôsobenia v našej spoločnosti, prispejú k rozvoju titulov a ich ešte lepšej adaptácii na zmeny mediálneho trhu,“ povedal generálny riaditeľ spoločnosti Ringier Axel Springer Slovakia Milan Dubec.

Martin Pastierovič pôsobí vo vydavateľstve Ringier Axel Springer Slovakia už od roku 2000, začínal a do roku 2004 pôsobil, ako redaktor programového týždenníka Eurotelevízia.

Následne pôsobil na niekoľkých manažérskych pozíciách v Eurotelevízii a v denníku Nový Čas a od roku 2008 ako šéfredaktor online publikovania.

Od roku 2014 pôsobil ako riaditeľ oddelenia digitálnej transformácie a od júna 2016 bol súčasne poverený i vedením PR oddelenia, zároveň vedie aj Digital Media Campus.

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu