Od 10. júna dochádza k zmenám na PR oddelení vydavateľstva Ringier Axel Springer Slovakia. Doterajší riaditeľ digitálnej transformácie Martin Pastierovič bol dočasne poverený i vedením PR oddelenia. Ivana Špotáková na pozícii Senior PR manažérky vydavateľstva skončila.

„Odchod Ivany Špotákovej z pozície Senior PR manažéra nebol plánovaný, ale vedenie RAS SK sa rozhodlo bližšie nekomentovať dôvody. Výberové konanie bude vypísané vo veľmi krátkom čase. Nedokážem úplne presne odhadnúť, ako dlho budem mať komunikáciu na starosti. Predpokladám, že pôjde o obdobie niekoľkých mesiacov,“ povedal pre Masmediálne.info Martin Pastierovič, Head of Digital Transformation vydavateľstva Ringier Axel Springer.

„Momentálne najintenzívnejšie riešime digitalizáciu publikačného procesu v redakciách a implementovanie jednotných nástrojov na publikovanie obsahu do printových aj online kanálov. Zároveň v RAS SK vediem Digital Media Campus, čo je pravidelný vzdelávací program pre začínajúcich novinárov,“ vyjadril sa Martin Pastierovič na otázky Masmediálne.info k plánom na oddelení digitálnej transformácie.

Martin Pastierovič pôsobí vo vydavateľstve už od roku 2000, začínal a do roku 2004 pôsobil, ako redaktor programového týždenníka Eurotelevízia. Následne pôsobil vo vydavateľstve na niekoľkých manažérskych pozíciách v Eurotelevízii a v denníku Nový Čas a od roku 2008 ako šéfredaktor online publikovania. Od roku 2014 pôsobí ako riaditeľ oddelenia digitálnej transformácie.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu