Martin Šváby (zdroj: Zoznam)

Martin Šváby pôsobil pred nástupom do spoločnosti Zoznam, ako CEO pre portál čeknito.sk, v Zozname je od roku 2013 a ako produktový manažér riešil hlavné webové magazíny Zoznamu, vrátane Topky.sk. Od 1. septembra sa stal novým vedúcim produktového oddelenia, vo funkcii vystrieda Filipa Kunu.

Personálna zmena v spoločnosti Zoznam je zavŕšením procesu nového členenia produktového oddelenia, ktorý prebiehal od začiatku tohto roka. Filip Kuna bude ďalej spolupracovať so spoločnosťou na pozícii konzultanta v oblasti nových obchodných príležitostí.

„V Zozname som začínal ako produktový manažér s jedným zvereným produktom. Primárne som mal na starosť redizajn video portálu Free.sk, na základe predchádzajúcich skúseností so spravovaním webu s rovnakým zameraním. Vďaka skvelému vedeniu Filipa Kunu som mal možnosť rozvíjať nápady aj na iných produktoch, a tak som ich postupne prevzal viac – od magazínov až po e-commerce projekty. Vedúca pozícia je pre mňa veľkou výzvou, ale aj zadosťučinením. Som pripravený a teším sa na to, ako budeme spolu s mojim tímom pracovať na neustálom zlepšovaní portfólia pre našich používateľov,“ povedal Martin Šváby.

„Filipovi sme ako lojálnemu kolegovi veľmi vďační za jeho prínos a prácu v prospech našej spoločnosti. Preto sme radi, že naša spolupráca nekončí. Prajeme mu veľa ďalších profesijných úspechov a ďakujeme mu aj za to, že spoločnosti „vychoval“ svojho nástupcu s nemenšími kvalitami. Martin Šváby sa za necelé tri roky svojho pôsobenia ako produktový manažér ukázal ako veľmi schopný a ambiciózny člen tímu. Bolo by preto nerozumným krokom, ak by sme nedali šancu na postup existujúcemu zamestnancovi, ktorý vykazuje veľký potenciál. Keď vidíme u zamestnancov „drive“ a schopnosti, musíme im dať priestor a motiváciu rozvíjať sa ďalej,“ povedal konateľ Zoznamu Martin Mác.

Martin Šváby odštartoval svoju kariéru v spoločnosti Zoznam v decembri 2013, predtým v rokoch 2007 až 2009 pôsobil vo video portáli čeknito.sk, kde bol zodpovedný za marketing a propagáciu.

V spoločnosti Zoznam na pozícii produktového manažéra spravoval hlavné webové magazíny portfólia Zoznamu, vrátane spravodajského webu Topky.sk, športového spravodajského portálu Športky.sk a lifestylového magazínu Feminity.sk. Od 1. septembra 2016 pôsobí ako nový vedúci projektového oddelenia.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu