Spoločnosti Ringier Axel Springer Slovakia a Azet.sk ďalej pokračujú v posilňovaní manažmentu. Od 1. augusta 2015 majú nového prevádzkového riaditeľa (COO), ktorým je Martin Troják.

Martin Troják bude na novovzniknutej pozícii prevádzkového riaditeľa zodpovedať za oblasti obchodu, financií, výroby a distribúcie.

Zameria sa i na akvizičné aktivity spoločnosti, zvýšenie jej podielu na trhu a ďalší strategický rozvoj. Martin Troják bude podliehať Milanovi Dubcovi, CEO RAS SK a Azet.sk, pričom Milan Dubec sa sústredí na podporu ďalšieho rastu spoločnosti, vydavateľskú činnosť, digitálnu transformáciu a rozvoj online produktov a služieb.

„Mám rád tvorivých, iniciatívnych ľudí s nápadmi a riešeniami. Som presvedčený, že Martin všetky tieto požiadávky spĺňa. Preto som rád, že prijal túto výzvu a bude sa podieľať na úspechu oboch našich firiem. Verím, že veľkým prínosom budú pre nás jeho bohaté skúsenosti z mediálneho biznisu. V minulosti sa totiž podieľal na viacerých akvizíciách a predajoch firiem práve v tejto oblasti, vrátane akvizície spoločnosti Azet.sk. Týmto Martina vítame v našom tíme, “ povedal Milan Dubec, CEO Ringier Axel Springer Slovakia a Azet.sk.

Martin Trojak
Martin Troják, COO Ringier Axel Springer Slovakia (zdroj: Ringier)

Martin Troják doposiaľ pracoval v spoločnosti Ernst & Young v Bratislave, kde zastával funkciu riaditeľa na oddelení transakčného poradenstva.

Do tejto spoločnosti nastúpil v roku 2002, pričom v rokoch 2006 – 2007 pracovne pôsobil v EY v Sydney v Austrálii. Martin má viac ako 10 ročné skúsenosti na slovenskom a medzinárodnom trhu naprieč rôznymi odvetviami, najmä však v oblasti telekomunikácií, mediálneho biznisu a energetického priemyslu.

Martin Troják ukončil Fakultu manažmentu Univerzity Komenského v Bratislave so špecializáciou na finančný manažment. Okrem iného je od roku 2006 členom Asociácie certifikovaných účtovných znalcov (ACCA) v Anglicku.

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu