Počnúc januárom 2015 vystriedal po dvanástich rokoch Ing. Jindřicha Bardona, vo funkcií riaditeľa spoločnosti Median SK – Mgr. Martin Weber.

Martin Weber je novým riaditeľom Median SK
Martin Weber

„Ďakujeme pánovi Bardonovi za roky dobre odvedenej práce a taktiež prajeme veľa úspechov na jeho novom pôsobisku. Veríme, že táto personálna zmena prinesie do našej práce nový pohľad a prispeje tak k zlepšovaniu produktov pre našich klientov a k rozvoju našej spoločnosti“, uvádza spoločnosť.

Spoločnosť MEDIAN SK sa zaoberá prieskumom trhu, médií, verejnej mienky a poskytovaním marketingového a mediálneho software Media Office – Data Analyzer a Medplan, Data Média, Buying a Selling. Ide o programy, ktoré sa stali základným štandardom pre prácu s mediálnymi a spotrebnými dátami v oblasti reklamného priemyslu.

V súčasnosti je ťažiskovým projekt Market & Media & Lifestyle – TGI – prieskum mediálneho a spotrebného správania v Slovenskej republike. Okrem tohto rozsiahleho projektu, zabezpečujú aj celý rad ďalších kvantitatívnych a kvalitatívnych prieskumov.

Ing. Jindřich Bardon sa po novom stal súčasťou manažérskeho teamu spoločnosti RTVS a zastáva v ňom pozíciu manažéra programu Slovenského rozhlasu.

Prečítajte si tiež > Jindřich Bardon odchádza z Median SK

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu