Peter Kočiš nahrádza Martina Nikodýma (ilustračná foto)

Petra Kočiša poznajú aktuálne diváci zo seriálu Tajné životy, ktorej druhú sériu môžu práve sledovať na RTVS.

Kočiš v nej hrá v seriáli negatívnu postavu, arogantného, nevyrovnaného manžela. Predtým moderoval na RTVS napr. reláciu Taxík.

Politická strana Smer si ho vybrala, aby aktuálne moderoval stretnutia s občanmi predstaviteľov strany Ficom, Pellegrinim Kaliňákom, či Kažimírom pri príležitosti sviatku Dňa žien.

Predtým akciu štyri roky moderoval Martin Nikodým. Informáciu priniesli SME na svojom webe. 

Peter Kočiš, pre SME povedal, že ho s ponukou na moderovanie neoslovil jeho spolužiak Marek Maďarič, ale agentúra, ktorá eventy usporadúva.

Podujatie sa má konať vo forme talkshow. Súčasťou programu je i oceňovanie práce žien v danom regióne, kde sa podujatia uskutočnia.

„Neváhal som veľmi dlho, koncept programu sa mi pozdával. Samozrejme som vedel, že keďže je to program MDŽ, ktorý organizuje strana Smer, budú tam aj jeho predstavitelia, čo je absolútne prirodzené. Ale ja som herec a moderátor, nemôžem sa riadiť tým, že pre týchto áno a pre týchto nie. Pre mňa bolo dôležité, ako to celé bude vyzerať,“ povedal Peter Kočiš pre SME. 

„Ak by som dostal o mesiac ponuku od opozičnej strany, že mám ísť moderovať napríklad Deň otcov a zdalo by sa mi to obsahovo zaujímavé, nemal by som s tým problém,“ doplnil Kočiš.

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu