Matúš Benčík (foto: DanubiaTel)

Novým hovorcom skupiny DanubiaTel Holding sa stal Matúš Benčík, ktorý bude zodpovedný za komunikáciu telekomunikačných operátorov SWAN a SWAN Mobile. Do spoločnosti DanubiaTel prichádza z organizácie GLOBSEC.

„Matúš je skúsený komunikátor a veríme, že vďaka jeho doterajším skúsenostiam nám pomôže ešte viac skvalitniť komunikáciu s médiami, aj so širokou verejnosťou. Naše kľúčové spoločnosti SWAN aj SWAN Mobile čaká v novom roku mnoho výziev a na ich komunikáciu budeme klásť veľký dôraz,“ uviedol Roland Kyška, riaditeľ marketingu a komunikácie skupiny DanubiaTel.

„V čase, keď sme stále viac závislí na informáciách a keď sa prístup na internet stáva v niektorých krajinách ľudským právom, je práca pre telekomunikačného operátora výzvou nielen profesnou, je to možnosť byť pri veľkej premene našej spoločnosti a pri procesoch jej digitalizácie. Teším sa, že môžem byť pri tom,“ povedal nový hovorca SWANu a SWAN Mobile-u Matúš Benčík.

Matúš Benčík v minulosti pôsobil ako vedúci komunikácie v organizácii GLOBSEC, zodpovedal za produktové riadenie v IT spoločnosti Asseco Solutions a v skupine J&T zastrešoval digitálny marketing.

Predtým sa venoval žurnalistike a v rokoch 2008 a 2009 pracoval ako redaktor Hospodárskych novín. Vyštudoval žurnalistiku na Univerzite Komenského a marketingovú komunikáciu na Paneurópskej vysokej škole v Bratislave.

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu