Banka v pondelok 16. januára nasadila nový vtipný spot, ktorý pokračuje v nastolenom komunikačnom koncepte. Spot je nasadený v Čechách a na Slovensku. Komunikuje mPôžičku s nulovým úrokom, bez skrytých poplatkov. Pracuje so sloganom „Vaša prvá pôžička bez úrokov nič neskrýva.“

„Kreatíva pracuje s maximálne jednoduchým oznámením. Požičajte si 1 500 eur a zaplatíte navyše maximálne 30 eur, ako jednorazový poplatok. Vizuál odkazuje na webové stránky banky, kde sa môžu ľudia sami presvedčiť o tom, aká je ponuka mBank prehľadná a výhodná,“ povedala Kristina Lenkova, riaditeľka marketingu mBank pre Slovensko a Českú republiku.

Kampaň je primárne nasadená v televízii (Markíza, Nova, Prima) a v online prostredí, kde využíva PPC, statické a dynamické banery, ďalej je nasadená v rádiách obchodných centier, POS materiálmi na pobočkách, direct mailingom, a PR článkami a komunikáciou na sociálnej sieti.

„Kreativitu vytvorila agentúra Havas Worlwide Prague. Mediálne plánovanie na Slovensku zabezpečila agentúra Starmedia a pre Česku republiku Starcom MediaVest Group Praha,“ uviedla mBank.

Vizuál P.O.S.:

Mbank - vizual Mpozicka - januar 2017

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu