Najväčšia internetová banka na Slovensku mBank odštartovala dvojtýždňovú kampaň na sociálnych sieťach Instagram a Facebook.

Projekt s názvom „S mAppkou na cestách“ s hashtagom #mAppka má za cieľ podporiť aktiváciu, takzvanú tokenizáciu platobných kariet v aplikácií mBank, ktorá umožňuje platenie mobilným telefónom. Kampaň je z dielne reklamnej agentúry Ewing Public Relations.

„Cieľom kampane je ukázať klientom mBank i širokej verejnosti, že platenie mobilom je nielen moderné, ale predovšetkým rýchle, pohodlné a bezpečné. Zaujímavý cestovateľský obsah pre sociálne siete spojený so značkou mBank ďalej posilní atribúty mobility a jednoduchosti, ktoré sú tradične s mBank spojované,“ vysvetľuje Kateřina Šimberská, manažérka marketingovej komunikácie mBank.

Kampaň je postavená na starostlivo zvolených osobnostiach, ktorými sú známi blogeri a instagramoví influenceri z Českej a Slovenskej republiky. Konkrétne ide o Veroniku Šubrtovú alias Weef a Milana Bandúra, známeho pod prezývkou Milan Bez Mapy.

Obaja sa vydajú na cesty, Weef po Slovensku a Milan Bez Mapy do Česka. Počas celých dvoch týždňov musia všetky svoje náklady platiť len mobilom. Z potuliek po oboch republikách tak vzniká zaujímavý obsah, ktorý budú spomínaní influenceri zdieľať ako na svojich profiloch, tak aj na sociálnych sieťach mBank.

S kampaňou je tiež spojená súťaž pre klientov mBank, ktorá potrvá 8 týždňov = 8 súťažných kôl. „Každý klient mBank, ktorý v období jednotlivých súťažných kôl zaplatí aspoň raz pomocou služby Google Pay integrovanej priamo v mobilnej aplikácií mBank a zaregistruje sa do súťaže na našom webe, bude každý týždeň zaradený do žrebovania o výhru 500 eur,“ hovorí Kristína Gáliková, hovorkyňa mBank.

mBank svoju novú online kampaň komunikuje na sociálnych sieťach, webe a svojim klientom prostredníctvom direct mailingu.

Vizitka kampane:

Zadávateľ: mBank
Kampaň: S mAppkou na cestách
Agentúra: Ewing Public Relations
Art Director: Ondrej Píša
Nasadenie: sociálne siete, web, direct mail

Ukážka kampaňových postov na sociálnej sieti Facebook:

Už zajtra začína naša dvojtýždenná cesta, na ktorej budú naši blogeri platiť iba mobilom. Peňaženku vymenia za nabíjačku…

Uverejnil používateľ mBank.sk Piatok 24. august 2018

Milan Bez Mapy dnes odcestoval bez peňaženky do Česka, kde ho čaká dvojtýždňová cesta naprieč republikou. Bude to…

Uverejnil používateľ mBank.sk Sobota 25. august 2018

Milan Bez Mapy sa dnes presunul do Chebu, kde sa vybláznil ma motokárach. Jazdenie sa mu páčilo až tak, že by si takto…

Uverejnil používateľ mBank.sk Nedeľa 26. august 2018

Náš Milan Bez Mapy dnes cestoval do minulosti. Navštívil náučný chodník v Jáchymove, ktorý návštevníkom približuje život…

Uverejnil používateľ mBank.sk Pondelok 27. august 2018

Milan Bez Mapy v Českej republike: jazda na motokárach a splav Vltavy

Už tri dni plné výziev má za sebou náš Milan Bez Mapy, ktorý cestuje po Českej republike a za všetko platí mobilnou appkou mBank. Čo za tu dobu stihol? Jazdil na motokáre, pozrel sa na uranové bane a splavoval Vltavu. Pozrite sa, ako sa mu to páčilo :) #mAppka #mBank

Uverejnil používateľ mBank.sk Utorok 28. august 2018

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu